Wpis z mikrobloga

@Dziuzeppe: to teraz naklep jeszcze Bliźnie co stoi u Gomeza i zawiń mu fanty. Miecz jednoręczny z tego gościa jest najlepszym mieczem 1h w całej grze! A da się mu wklupać w drugim rozdziale bez dużych problemów. Kuszę też ma bardzo dobrą, nie wiem czy najlepszą w grze ale na pewno jedną z lepszych. Wklepać można bez przypału, nawet gomez czy arto stojący zaraz obok będzie się tylko biernie przyglądał
  • Odpowiedz
@Dziuzeppe: nie słuchaj porad o biciu innych postaci i bieganiu z ich broniami. Jest to możliwe, ale wiąże się z tym spory minus - wyjątkowo psuje to rozgrywkę. Na tą chwilę masz już bardzo dobrze rozwiniętą postać i zakładając czyjąś op broń będziesz się czuł praktycznie, jakbyś grał na kodach. Walka na tą chwilę powinna być przyjemna i takie triki tylko usuną satysfakcję z gry.
Z tego co widzę, to
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek:


Jest to opcjonalny quest, ale jednocześnie chyba najbardziej klimatyczny. Biorąc pod uwagę to, jak opisuje swoją rozgrywkę, to powinien sobie z nim poradzić jednocześnie mając przy tym masę frajdy.
  • Odpowiedz
@Antorus: Niee, nie mam zamiaru tak się bawić, bo to (wydaje mi się) podchodzi pod te takie prawie exploity, czy świadome wykorzystywanie niedociągnięć w grze na własną korzyść. Wolę zdobywać doświadczeine i broń konwencjonalnymi metodami wpisanymi w mechanikę, czyli kupno, znajdywanie, czy ewentualna kradzież ze skrzyni. Nie powiem, w zamku ładnie się obłowiłem. Ale na tą chwilę wydaje mi się że starczy
  • Odpowiedz