Wpis z mikrobloga

Ahoj,
przymierzam się do wybrania szkoły/kursu językowego (język angielski), macie jakieś doświadczenia i polecacie jakąś szkołę z tzw. sieciówek? Jest tego obecnie dosyć sporo na rynku, stąd wolę pytać o opinie.

Zależałoby mi aby nauka odbywała się semestralnie, aby była możliwość wyboru czy chcę skupić się na mówieniu, czy pisaniu (głownie chodzi o mówienie) oraz aby ta nauka odbywała się w małych grupach (w ProfiLingua ponoć za dopłatą jest taka możłiwość?)

Kilka lat temu chodziłem do Speak-up, więc odpada w przedbiegach, ponieważ pomijając wysoką cenę kursu, nie było systemu semestralnego, zamiast tego był po prostu podział na poziomy, które dosyć szybko się kończyły (po wyczerpaniu pakietu lekcji) i przechodziło się na następny, gdzie niekoniecznie czułem, "że to już", trochę jak wspinanie się po płonącej linie.

Docenię każdą opinię.

#angielski #naukaangielskiego
  • 1
  • Odpowiedz
A sprawdzałeś ofertę profilingua? Z tego co wiem, mają szkoły rozsianie po całej Polsce. Ja akurat chodziłem w Warszawie. U nich można np. wybierać sobie lektora, do którego się chodzi na zajęcia. No i w ogóle jest bardzo mocno wspierane to, że kursant musi czuć wsparcie w nauce, ale też w kwestiach administracyjnych.
  • Odpowiedz