Wpis z mikrobloga

@wee2: zdajecie sobie sprawę, że funkcjonalnie te piekarniki kompaktowe mają spore ograniczenia? z tego co widziałem to dopiero taki za 3000 ma większość funkcji piekarnika, albo piekarnik boscha z mikrofalówką
Spore tzn.? Szczerze poza ustawieniem temperatury pieczenia i włączeniem termoobiegu nic więcej nie potrzeba. No i szykujemy się na wydatek do 2500zl więc może coś znajdziemy tylko pytanie czy to w ogóle ma prawo istnienia ;D
@wee2: ma prawo istnienia, o ile jest to zamiast mikrofalówki, a nie piekarnika (no chyba, że nie lubicie gotować XD)
spore tzn ma (w zależności od modelu) 6 funkcji piekarnika (termoobieg, grzałka górna, dolna, grill i jego pochodne, pizza, "potrawy mrożone")
@wee2: Mam właśnie takie 2w1 (piekarnik plus mikrofala) od boscha i bardzo go chwale. Szybko piecze (możliwość rozgrzania do 340 C). Jak dla mnie idealne rozwiązanie, dobry patent jest również że można połączyć obie funkcje. Mikrofala+piekarnik razem działają i do podgrzania czegoś - bomba
@DiscoPolo: no właśnie, ale jest różnica między typowym piekarnikiem kompaktowym (np w electroluxie, czyli pewnie też w ikeowskich max temperatura to 230 stopni), piekarnikiem plus mikrofalą (a i tak ten boscha też nie ma mnóstwa funkcji, jedynym wypasem mogą być dodatkowe programy automatyczne, ale to i tak...) a normalnym piekarnikiem (który nawet w tańszych wersjach może mieć 10 funkcji pieczenia)