Wpis z mikrobloga

  • 1
@realbs za ten wpis masz u mnie dożywotnie wpisy. Lubię oglądać Roberta i jestem jego fanem. Oczywiście do najwybitniejszych mu brakuje, ale aktorem nie jest złym o niebo lepszym niż na przykład jego filmowa dziewczyna Stewart. Od Zmierzchu zagrał parę dobrych ról (Woda dla słoni, Na zawsze twój, Good time, Rover czy nawet starszy od Zmierzchu How to be). Sam Zmierzch nie był jakimś mega chłamem, oberwało się mu się za
  • Odpowiedz
@VeleiN: @xortis: nie ma to jak wypowiadać się na temat, na który nie ma się zielonego pojęcia XDDDDDD
Na chwilę obecną 1374 plusy i prawie 300 komentarzy więc nawet mnie nie dziwi, że nie chciało wam się samemu sprawdzić :) ¯\_(ツ)_/¯

Mój wpis powstał niemalże równo z jego wpisem bo typ jest trollem i jak można zauważyć nie pozwalał się nikomu wypowiedzieć jeśli komentarz nie był po jego myśli i wszystko kasował a potem jeszcze napisał, że kasował bo go wyzywaliśmy XD

Na dole jeden z komentarzy, w którym mu "ubliżam" i który udało mi
janushek - @VeleiN: @xortis: nie ma to jak wypowiadać się na temat, na który nie ma s...

źródło: comment_XZDyhMvuPwJ2QOm2BiLYroZ4MwLGGDPs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@janushek sam przyznajesz że swój komentarz powstał w podobnym czasie, a więc to co powiedziałem jest prawdą. Zgeneralizowałeś na podstawie kilku plusów i kilku komentarzy. Po prostu potem więcej osób komentowało i plusowalo. To że miałeś rację nie zmienia faktu że przeprowadziłeś proces myślowy niczym jakiś rasista czy seksista.
  • Odpowiedz