Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie serial #friends. Czuje teraz taką pustkę w środku, już nie będę mógł oglądać "kumpli" po pracy, spotkać się i zobaczyć co u nich. Trochę #gorzkiezale ale ten serial był zajebisty, nie dziwie się czemu miał taką popularność. Jak ktoś ma #netflix i nie oglądał polecam mocno, obejrzałem 10 sezonów w jakieś 2 miesiące i chciałbym się cofnąć w czasie i znowu zacząć oglądać od nowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NickciN: nie rozumiem problemu, po skończeniu wracasz do pierwszego sezonu i oglądasz jeszcze raz lub wybierasz jakiś losowy odcinek i potem kontynuujesz za kolejnością :) oglądałem niektóre odcinki spokojnie po 10 razy, prawie codziennie oglądam chociaż chwilę przy jedzeniu i dalej bawię się równie dobrze :)
@NickciN: wrócisz za kilka miesięcy, zawsze wracamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz możesz oglądnąć How I met your mother, kilka żartów podpieprzonych z Przyjaciół, ale też fajnie się ogląda. Wszystkie sezony oglądnąłem w 2 tygodnie (jakieś 204 odcinki jeśli dobrze pamiętam, przyjaciele za pierwszym razem zabrali mi miesiąc, a mają jakoś 236 odcinków)
@NickciN: Friends to jedyny serial, który zacząłem oglądać od nowa po tygodniu, na ogół w ogóle nie wracam do tego co obejrzałem xD
Obczaj za jakiś czas pierwszy odcinek, a potem tu wróć i powiedz, że mieliśmy rację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NickciN: z żoną obejrzeliśmy już ponad 20 razy wszystkie sezony od początku do końca. Oglądaliśmy wersje reżyserskie z wyciętymi scenami, mamy nawet wersję Blu-Ray z szerszym obrazem (nieuciętym na potrzeby TV) i za każdym razem jak wracamy do tego serialu to ogląda się go genialnie :) Także polecam oglądać jeszcze raz :D
@NickciN: już zdążyłem usunąć link ;)
https://youtu.be/glxAx7fx2xs?t=210
W tej scenie Ross mówi mu, że to jednak on jest jego najlepszym przyjacielem bo wykazał się zrozumieniem ze Ross spotyka się z Charlie i Joey wyśmiewa wtedy przechodzącego Chendlera (bo to Chendler jest niby najlepszym przyjacielem Rosa) :D
BTW: przyjaciele są świetni do nauki angielskiego dzięki prostemu językowi - włączasz ang napisy i jazda