Wpis z mikrobloga

W poprzednim tygodniu spotkałem się z jedną laską poznaną na tinderze.
Plan był prosty, ale wszystko poszło w #!$%@?...
Ogólnie studentka pierwszego roku, bardzo niska bo jakieś 160cm, blondynka.
Umówiłem się, że podjadę po nią pod blok, chciałem jechać do restauracji coś zjeść,
ale ona wolała MAKA. Sobie myślę zaoszczędzę, także gitarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przegadaliśmy jakieś 4-5 godzin, rozmowa się kleiła cały czas, nie było niezręcznej ciszy.
Niestety na spacer nie poszliśmy przez pogodę :/ Po całym spotkaniu odwiozłem ją do domu, i wyraziła chęć
na kolejne spotkanie.Chciała jeszcze żebym napisał jak dojadę do domu, myślę sobie, chyba się spodobałem.
Na drugi dzień napisałem do niej i później zaproponowałem jej kino. To zaczęła mi odpisywać co drugi dzień,
mimo to iż jest online cały czas (,)

#tinder #rozowypasek #rozowepaski
  • 16
  • Odpowiedz
Chciała jeszcze żebym napisał jak dojadę do domu


@wicek: To mogła być zwykłe bycie miłą, niżeli spodobanie się.

Na drugi dzień napisałem do niej i później zaproponowałem jej kino. To zaczęła mi odpisywać co drugi dzień,

mimo to iż jest online cały czas (,)


@wicek: Może manipuluje Tobą grając na czas. Zbesztaj ją i napisz, że ma się określić, bo nie będziesz się prosił cały czas.
  • Odpowiedz
@piskorz007: @Czesc100: skoro pomyślał, że zaoszczędzi jadąc do maka to wiecie czego się spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wicek: może sobie #!$%@?ć co chce, ale czyny mówią co innego. to ze nie było niezrecznej ciszy i w ogóle miło się rozmawia nie oznacza od razu że Ci na bolca wskoczy. nie spinaj się i wal do następnej. tę daj w odstawkę i sama się odezwie
  • Odpowiedz
@PeterFile: Nie ważne czy Mak czy indziej ważne żeby było naturalnie ,

Co Do rozmowy to może być wielo godzinna i nie będzie czegoś więcej to wiadome , Nawet jeśli się wprowadza seksualność już to może ona tylko chcieć gadać
  • Odpowiedz
Nie ważne czy Mak czy indziej ważne żeby było naturalnie


@Czesc100: też jestem tego zdania, ale op zakładał restaurację, a ona chciała maka, więc się ucieszył, że mniej zapłaci xd

gadać to sobie z koleżankami i kolegami można, na randce też trzeba trochę działać, żeby dać znać, że chodzi o coś więcej niż walcowanie jęzorem w swojej gębie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z tym oszczędzeniem to był bardziej żart, czy bym wydał w restauracji z 200zl czy w maku 40 to bez różnicy. Nie po to się uczyłem żeby oszczędzać kasę
  • Odpowiedz