Wpis z mikrobloga

W tym wpisie chcieliście zobaczyć co to za bluza przyjdzie od chińczyka. Żeby nie było to OP delivered - wstawiam picrel z rondlem na głowie w celu weryfikacji #pdk.

Sztuczne to, sam poliester, jak ktoś wcześniej napisał to bałbym się w tym spocić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szybka wysyłka, zamówiłem 1 maja, a wczoraj już była. Wyszła mnie 133 zł z przesyłką kurierską. Wziąłem rozmiar większy niż noszę normalnie bo rozmiarówka jest zaniżona i pasuje idealnie. Do biegania po domu będzie w sam raz.

Ogunie 7/10 dla fanów serii polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#heroes3 #homm3 #heroesowememsy #pokazmorde
anoysath - W tym wpisie chcieliście zobaczyć co to za bluza przyjdzie od chińczyka. Ż...

źródło: comment_hN31PaCbUPjKBohEAzXi3ZXwGL6qEoU9.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
prałeś już?


@Galactus: wczoraj przyszła dopiero, upiorę ją samą bo jeszcze mi inne ciuchy zabarwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję, że się nadruk nie zmyje, ktoś się orientuje jak takie rzeczy się pierze ? domyślam się, że w niskiej temperaturze, ale mogę to z chemią do prania zmieszać ? @smk666 nie wiesz może ?
  • Odpowiedz
@anoysath: Termosublimacja się praktycznie nie spiera, nie farbuje i nie traci kolorów. To jest tak, jakby ta bluza była zrobiona z kolorowych nitek. Oczywiście po setnym praniu lekkie blaknięcie możesz zauważyć ale efekt jest bardzo słaby.
  • Odpowiedz
to wina światła czy kolory są dość ciemne?


@Prawdziwy_Polak: wina światła, do nadruku nie mam zastrzeżeń, kolory są żywe, może trochę rozpikselowanie widać z bliska, ale domyślam się, że powodem jest rozciągnięcie rysunku na dość dużej powierzchni
  • Odpowiedz
  • 2
@anoysath sam poliester ehh, może się skusze niewiesz może czy są materiałowo w lepszej jakości?
Wygrałes z tym rondlem na głowie, przynajmniej nie fake;-)
  • Odpowiedz
Możesz wgl dać jeszcze zdjęcia bardziej szczegółowe samej bluzy?


@PiernikowyDziadek: jak będę pamiętał to wrzucę jak wrócę z roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

niewiesz może czy są materiałowo w lepszej jakości?


@gienon: nie wiem kolego, w pierwszym poście masz linka do myfrienda, jak chcesz to zapytaj, kontakt z nim był wręcz rewelacyjny. Ale z tego co widzę na szybko w necie to nadruk na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anoysath: op dostarczył, wiem, że mogę z powodzeniem kupić taki ciuch żonie.
Nie pogniewam się na relacje z tego, jak sobie ciuch radzi z praniem i czy 30 to absolutny Maks, bo inaczej mu #!$%@?. Piękna stylówa, proszę nosić z dumą.
  • Odpowiedz