Wpis z mikrobloga

@jurekogorek666:

nic nie zrozumiałleś, jak ja byłem w ich wieku to czytałem ksiązki, ich pokolnie wogóle nie czyta, słuchają lektur na YT
wpadłbyś na to że tak będzie 10 lat temu?
tak samo nie ogarniasz co będzie za kolejnych 10 lat
@atari_XE: a ty ile na świecie żyjesz, że oceniasz instrument na podstawie dzieci w takim wieku? taki z ciebie ojciec, że nie wiesz co dzieci robią w tym wieku i nie mają potrzeby myśleć już o jakichkolwiek inwestycjach, chyba że o zbieraniu w skarbonce na nową grę czy segwaya.
@jurekogorek666: dalej nic nie kumasz, świat się zmienia w tempie geometrycznym, to co dziś jest na propsie jutro bedzie passe, moje dzieci będą żyć już w świecie innych wartości, nawet sobie nie jesteś w stanie wyobrazić jak bedzie wyglądał ich świat, jedno jest pewne krypto bedzie obsolete

krypto podniecają się dzisiejsi 30-40 latkowie
@atari_XE: jasne, że nie ogarniam co będzie za 10 lat, ale jedną z potencjalnych możliwości jest głębsza adaptacja BTC, i zaskoczenie atarynki. Jeśli ebay przyjmie BTC to już się wszystko wywróci do góry nogami (o ile to nie fejk). Można nie ogarniać i strzelać co będzie za 10 lat. Jednakże widzę jakie są ścieżki którymi mogą podążyć ludzie i KAPITAŁ.