Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki spod tagu #turystyka . Razem z moim #rozowypasek wybieramy się samochodem na #mazury w czerwcu. Wyjeżdżamy z #lodz i będziemy jechać trasą wskazaną na załączonej mapce.
Szukamy atrakcji/zabytków wartych zobaczenia, które znajdują się po drodze (z możliwością małego zboczenia z kursu).
Starałem się wyhaczyć ciekawe miejsca za pomocą mapy ‘Polska niezwykła’ - niestety nie da się tam wyfiltrować samych mało znaczacych zabytków (przykładowo pojedyncza kamienica w jakiejś wsi z lat 50 jest już zaznaczona jako atrakcja) przez co mapka jest nieczytelna i zawalonae bzdetami.
Dlatego też pomyślałem, że może ktoś mieszka w pobliżu tej trasy (bądź sam był w danej lokalizacji) i jest w stanie polecić miejsca warte zobaczenia? Z góry dziękuję za jakiekolwiek propozycje.
#lodzkie #mazowieckie #warminskomazurskie #pomocy #pytanie

Trasa w google maps
Medioholik - Cześć mireczki spod tagu #turystyka . Razem z moim #rozowypasek wybieram...

źródło: comment_nJ0yum1fpXJkFhbrpiP0YMdAGRX6xarb.jpg

Pobierz
  • 5
@Medioholik: Wyszukiwarki zabytków i atrakcji mają to do siebie, że miejsce gdzie zatrzymał wysrać się pod drzewem Kazimierz Wielki, jest pokazywane na równi z Wawelem czy zamkiem w Malborku. Ja w tym samym celu co ty, korzystam z TripAdvisora. Ma najlepiej odfiltrowane mało ciekawe rzeczy. Co prawda po trasie wyszukiwać się nie da, ale kilka większych miejscowości wybieram i szukam na mapie wokół nich.