Wpis z mikrobloga

  • 8
Mirki, po krótce. 3 lata temu kupiłem samochód, po jakimś czasie okazało się, że to gruz. Auto unieruchomione, sprzedawca zrzekł się odpowiedzialności, sprawa trafiła do sądu. 2 lata walki w sądzie, sprawa wygrana, całość kasy wraz z odsetkami odzyskana.

Lekcja, walczcie o swoje! Im więcej takch wygranych spraw tym handlarze będą mniej odważni, a rynek zdrowszy.

Nie umiem w tagi więc wrzucę dla zasiegu #carboners #mirekhandlarz #samochody #prawo #patologiazewsi #wygryw a handlarz #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 7
@mariusz5891 Pierwsze usterki pojawiły się tuż po zakupie(już wtedy należało zwracać auto i żądać zwrotu kasy, ale byłem pewny, że nic nie da się ugrać w naszym kraju to odluscilem), samochód naprawiłem za ok. 5000 i jeździłem dalej. Po 6 miesiącach samochód całkowicie stanął, zatarty silnik. Okazało się, że samochód miał poważną szkodę przed zakupem. Został wydszykowany tylko na handel. Kontakt z prawnikiem i już od tego momentu prawnik zajął się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@konraaad nie, tylko za samochód gdyż na naprawę nie miałem jak wiarygodnie udowodnić ile dokładnie wydałem. Odsetki to 4.000, koszty prawnika i koszty sądowe pokrył w całości.
  • Odpowiedz