Wpis z mikrobloga

@RazerGRXX: Się nie zgadzam się kompletnie.. Owszem Słaaawek coś tam gadał o tym, że Major dostał strzała. Rana na facjacie Strusia wygląda jakby się nadział na np gwóźdź + lekkie przemieszczenie do tego.
Może troszkę sobie świrujesz itd :D #!$%@? pod okiem tak nie wygląda - jest zabarwiona na fioletowo, to przede wszystkim. No Sherlocka z Ciebie raczej nie będzie :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laplasjan: ty głupoty gadasz zobacz sobie zdjęcia na internecie jak ktoś pod oko dostanie ... Gdyby się na coś nadział to by krew poleciała i miałby siniaka gdyby się przywrócił to miałby cała twarz odrapaną a nie tylko pod okiem gdybys się przyjrzał to on miał fioletowe tylko teraz zeszło mocno też nie dostał ..
@RazerGRXX: Tworzysz.. Gadasz od rzeczy.. Po jaką cholerę mam oglądać takie zjawiska "na internecie", skoro zwyczajnie wiem jak to wygląda.. Nikt nie mówi, że się przewrócił - czytaj ze zrozumieniem.. Nadział się na szpikujec i koniec tematu, bo z bałwanami nie gadam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laplasjan: to #!$%@? psie bajkopisarzu....

Każdy tu ma inną wersję o to.mi chodziło że jedni gadają że się przewrócił inni że to przez bramkę a teraz od ciebie pajacu słyszę że się nadział !!! Sami qurwa eksperci a prawda taka że dostał #!$%@? i już a kłamie że nie żeby na lalusia nie wyszedł .. ale skąd ty to możesz jak to wygląda ja jak nigdy #!$%@? nie dostałeś pipo ..
@RazerGRXX: Licz się ze słowami małolacik.. Mam gorszy wieczór, więc nie #!$%@? mnie - powołujesz się na argumenty pt "sławek powiedział".. Pipy sobie w majtach szukaj, bo będziemy się nie lubić, ćwoku buracki bez wykształcenia ani kszy ogłady :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Laplasjan: gdybyś wiedział napiaczu internetowy to Sławek jest jedną z najbardziej rzetelnych informatorów z U2 on ma stały kontakt z majorem i kononem więc ma info z pierwszej ręki ... Ale co ty możesz wiedzieć mam. W #!$%@? twój ciężki wieczór szczam na ciebie ciepłym moczem a jak masz takie ciśnienie to możesz mi Kolbe #!$%@?ć