Wpis z mikrobloga

@Holenderski_Ser: brak empatii to jest wlasnie nakaz rodzenia niechcianych dzieci, w wyniku pedofilii (komentarz twoj tego dotyczyl), wyniku gwaltu, chorych nieuleczalnie, z downem...
co czuje nieletnia matka? co czuje samotna, chora, porzucona, bez pieniedzy, bez perspektyw? czemu nikt nie ma empatii wobec zyjacych juz osob? jak ma sie empatia do absolutnego braku wsparcia dla osob niepelsnosprawnych? dla ich rodzin? co dzieje sie z osoba chora na downa po smierci rodzica? gdzie
@gansevudei chodzi o podniesienie wieku przyzwolenia do 16 roku życia. Pedofilia to pociąg do dzieci. Dziecko nie urodzi. 15 latka nie jest dzieckiem więc tutaj nie ma przypadku pedofilii tylko współżycia z oso a przed wiekiem przyzwolenia (jeżeli nowe prawo jie wejdzie)
Więc albo nie znasz definicji, albo MANIPULUJESZ.
@gansevudei
Odnoszę się do twojego zarzutu że nie popieram aborcji dzieci poczetych podczas czynu pedofilskiego.

Już kiedyś wspominałem. Jestem wolontariuszem i współpracuje z dziećmi właśnie z takich miejsc. Więc zanim coś napiszesz, pomysl.
Nie mam możliwości posiadania dziecka na chwilę obecną.
O dziwo na taki. Wolontariacie nigdy ie widziałem lewaka.
@gansevudei to. Likwidujmy też starców i niepełnosprawnych Empatia nazywasz np coś takiego ze panna jedzie na Słowację i się skrobie bo nie ma miejsca na książki. Każdy z kim rozmawiam raczej ma poglądy konserwatywne a wierz mi że nie bawię się w wolontariat w ośrodku katolickim.

Ja swojego zdania nie zmienię. I dlatego bo jednak życie czasem też jest cierpieniem to tam gdzie mogę, spotykam się z dzieciakami.