Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@itakniktniezapamieta od tego miesiąca mam mały ZUS, daję sobie jeszcze tak pół roku rok żeby zobaczyć czy jestem w stanie wyżywić się z rękodzieła i dodatkowych zleceń - jeśli nie to wymyślę coś innego ale rękodzieło raczej zostanie bo za dobra zabawa żeby zrezygnować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@bkwas kombinuj tam z roślinkami :D mi się marzy wisiorek z małym pejotlem, kiedyś ktoś nie podołał i pejotl zgnił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gusik: Robiłem na samym początku zalewania sukulentów, ale wredna sprawa i do dzisiaj nie wiem o co chodzi.

W teorii trzeba zasuszać wszystkie rośliny, bo żywica bardzo nie lubi wody - jak żywica się wiąże jest dosyć ciepła, woda zaczyna się gotować i generalnie nie jest zbyt miło. No i do tego problem z gniciem rośliny od środka.

Ale ja jak to ja, musiałem samemu spróbować żeby uwierzyć, zalałem z
  • Odpowiedz
@JestemMisiem: ten konkretny będę wystawiać za 69zł - w większości dlatego, że już nie mam jak go powtórzyć bo nie mam takich części.

Większość rzeczy u siebie na stronie które są podobne do tego wisiorka są w przedziale 35-50, ale jest część rzeczy prawdziwie unikalna o ciut wyższej cenie.

A jesteś zainteresowana? Pisz na PW - na pewno zrobię ciut niższą cenę - dla wykopków zawsze taniej :D
  • Odpowiedz