Wpis z mikrobloga

Mój plan który realizuję od maja 2018 r. i który miałem zakończyć w maju tego roku
1. Zagadać do dziewczyny z roku i spróbować się umówić ✔ (chociaż dała mi do zrozumienia że no nie mam szans)
2. Wystartować w zawodach (sport walki) ✔ (chociaż dostałem wpiernicz)
3. Wyremontować pokój ✔
4. Kupić samochód X
5. Nie zabić się ✔
6. Zagadać do dziewczyny którą czasami widywałem w autobusie + umówić się ✔ (chociaż wyszło jw.)
7.Schudnąć ✔ (- 16 kg)
8.Nauczyć się rozmawiać z ludźmi (socjalizować się) X
9. Ogarnąć życie towarzyskie X

#przegryw

Przegryw czy wygryw?

  • Przegryw 13.0% (10)
  • Trochę przegryw trochę wygryw 37.7% (29)
  • Wygryw 49.4% (38)

Oddanych głosów: 77

  • 15
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: pisz jak najwięcej z dziewczynami, przerzuć to samo na rozmowy in rl i się powinieneś szybko rozkręcić. A samochód, o ile nie mieszkasz na totalnej wiosce, to tylko dodatkowe i niepotrzebne koszta :D
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: generalnie pro-najlepszy-najwazniejszy tip według mnie, jeżeli chodzi o jakieś tam szeroko pojęte podrywanie, to po prostu być interesującą osobą. Nie możesz chyba zrobić nic lepszego niż zacząć prowadzić ciekawsze życie (nie oznacza to, ze musisz być od razu towarzyski czy się socjalizować jakoś specjalnie).
Po wielu rozmowach z wieloma dziewczynami najczęściej słyszałem że najbardziej chyba imponuje im jak facet ma jakąś tam swoją pasję w której się realizuje, "ma
  • Odpowiedz
@888imieme: Miałem tindera to jedyne pary miałem od dziewczyn 2/100 z tego większość to jakieś fanatyczki religijne albo inne odchyły
Miałem ze 2 normalne pary ale stwierdziłem że widocznie laska się pomyliła bo niby czemu ktoś taki miałby mnie parować xD
Zresztą nawet gdyby doszło do spotkania to wiem że wypadłbym na nim żenująco
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: jest masa gości, którzy wyglądają słabo, a mają bardzo atrakcyjne dziewczyny. Zamiast z góry zakładać ze nie dla Ciebie, to powinieneś pisać i próbować, te ładne też przeważnie mają masę kompleksów i nie są tak idealne jak na zdjęciach. Trochę pozytywnego myślenia, w razie jakby nie wyszło, to nic nie tracisz
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: nikt nie jest idealny, trzeba pracować nad sobą i znajdywac osoby o podobnych zainteresowaniach. Uwierz mi, jeśli będziesz w odpowiednim miejscu, to
znajdziesz znajomych.
  • Odpowiedz