Wpis z mikrobloga

@mocneAnaboliczne: A Ty widziałeś na kanale JtO fajnie zrobiony vlog dokumentalny? Serio, dokumentalny?

Opis do zdjęcia wstawiony przez Kurzątkowskiego mówi sam za siebie:
"Wycieczka młodzieży z Wielkopolski w Londynie - słit focia z Rado, Sebą i Rafałem. Były żółwiki i okejki. Pozdrawiamy spod Parlamentu".

60 letni facet o wielu kompetencjach żółwikuje i okejkuje, wszystko po to, żeby zrobić słit focie.
Jak to ogarnąć?
@jaaktozbyinny: ja kiedyś też sobie robiłem z kolegami zdjęcia z jakimiś żulami, tylko nie wrzucaliśmy do internetu, b9 nie było jeszcze internetu. @mocneAnaboliczne: p. s. Niestety w Polsce McDonald's to nadal atrakcja. Pracowałem przy Złotych Tarasach i zawsze, jak przyjeżdżały wycieczki szkolne do Warszawy, to pierwsze miejsce, gdzie biegły, to były Złote i Mac. To tylko świadczy o tym, jak głęboko nierówny jest ten kraj.
@luzdelsur1 Widziałem jeden odcinek z tym typem. Dawał do myślenia, przedstawiał wycinek z życia osoby bezdomnej w Londynie. No nie wiem jak to nazwac, nomenklatura mi ucieka jeżeli chodzi o YouTube. Nie czepiajta sie tak bardzo, chyba w kolejnych odcinkach nie walą razem po kablach żeby miało to jakoś demoralizować dzieci.