Wpis z mikrobloga

Przychodzę dzisiaj do was z nietypowym pytaniem z czystej ciekawości. Zastanawiam się jak u nas w kraju będą reagować motocykliści zrzeszeni w klubach, którzy zobaczą kogoś w kamizelce z naszywkami fikcyjnego klubu?
Dzięki z góry!
#motocykle
  • 47
  • Odpowiedz
Zastanawiam się jak u nas w kraju będą reagować motocykliści zrzeszeni w klubach


@Masaza: nijak, problem będziesz mieć dopiero jak będziesz chciał się wbić na imprezę jakiegoś klubu zrzeszonego w kongresie (MC)

edit: albo spotkasz członka klubu którego barw używasz
  • Odpowiedz
@Ligniperdus no ale potrafisz odpowiedziec co oni tam tobia? Bo wyslales mi tylko belkot o tym ze zebrali sie synowie anarchii i zdecydowali kto jaka naszywke moze nosic na kamizelce wedkarskiej. Wiec ja pytam - dziela kraj na wplywy? Czy moze zbieraja datki na dom dziecka i ratuja koty na drzewach? Jakim prawem paru januszy decyduje czy ja moge z kolega zalozyc sobie klub i napisac na plecach cokolwiek? Kto dal
  • Odpowiedz
@bocznica: nie umiesz czytać czy co? robią akcje typu motoserce, motomikołaje... tak - robią zbiórki na domy dziecka, organizują zloty itd itp. wbrew pozorom jest dużo takich aktywności, jak ktoś lubi motocykle, chce mieć lub ma wielu znajomych to się zrzeszają i bawią w to razem

Jakim prawem paru januszy decyduje czy ja moge z kolega zalozyc sobie klub i napisac na plecach cokolwiek? Kto dal im takie prawo? Nikt.
  • Odpowiedz
@Ligniperdus no nie proste. Bo jesli chce sobie cos naszyc to sobie naszyje i na #!$%@? mi kongres (xdddd) synow anarchii ktory bedzie o czyms decydowal?
Jak ktos to lubi i chce to z tymi kolegami robia co chca i nie musza spowiadac sie diabelskim tlokom z pkerdziszewa dolnego bo po co.
Te kluby to jest najwieksza beka motocyklistow. No ale jedni jezdza i robia co chca a inni musza miec
  • Odpowiedz
@Raum:

co robią


generalnie sprawa z klubami wyląda tak - masz kilku znajomych, jeździcie moto jest fajnie, pijecie sobie piwko co piątek, pojawia się więcej znajomych
okazuje się że fajnie by było mieć miejsce na pogaduchy, zakładacie stowarzyszenie (klub) wynajmujecie klitę, robicie składki i
  • Odpowiedz
@bocznica: o ja #!$%@?, tak czasami Cię czytam i biorę już poprawkę, że zawsze musisz się do wszystkiego #!$%@?ć i wszystko obśmiać, ale serio... Do OSP też masz problem, że bawią się w prawdziwych strażaków, zakładają stowarzyszenia i (o zgrozo!) mają swoje wojewódzkie i krajowy związek, który narzuca umundurowanie? W końcu to też tylko stowarzyszenia, często amatorów. Jak dla mnie kluby mogą sobie nawet na zjazdach organizować zbiorowe klepanie niemca
  • Odpowiedz
@Ligniperdus o, zaczyna sie ciekawie. Wchodze do kongresu i zaczynaja sie wymagania. Trace lub zyskuje udzial. No wlasnie w czym? Bo tego nie kumam. Rozumiem klub z kumplami i wspolne imperki. Zajebiscie. A na co mi ten kongres? No wlasnie, nie chcesz zdradzic i udajesz greka xd

@licuri morda tam, osp jest jasno sprecyzowane i dluzy konkretnym celom. A kongres synow anarchii? Co to za tajemnicze wplywy i akcje i
  • Odpowiedz
@Ligniperdus debila bo pytam? Nie odpowiedziales na zadne pytanie. Na co komu te kongresy i po co. Zeby miec klub nie musisz nikogo sie sluchac. Zeby zrobic impreze tez. Naszywke tez. Wiec? Nie potrafisz wytlumaczyc, bo to zwykla dziecinada.
  • Odpowiedz