Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie z wyborem odkurzacza, widzę że ciągle jest polecany Roborock S50 ale ostatnio pojawiły się inne ciekawe opcje, może ktoś z was ma jakieś sugestie? Mieszkanie bez dywanów, nie długo prawdopodbnie z psem/kotem. Większość ma opcję mopowania i dobrze byłoby odpalanie z apki lub planowanie sprzątania.
Budżet max 1300-1400zł. Do wyboru w tej cenie są:
-Roborock S50
-360 s5/s6
-Mijia 1s
-Xiaowa
-Alfawise A8S Pro (lub Ilife)
-Blitzwolf bw-vc1
-Xiaomi viomi v2
-Ilife A9s

Jakieś rady?
#xiaomi #odkurzacz #chinskiecuda #agd #aliexpress
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pat6er: Jeśli Smart to siałmi, mam 2 lata już na stanie a jak chcesz z mopowaniem to Roborock, testowałem go jakiś czas temu dla pewnej osoby i wciąż się zachwyca. Ona ma zwierzęta a okres jest taki że koty/psy wychodzą i wracają z dworu to łapki widać na płytkach. Jeśli chcesz zwiększyć budżet to poczekaj na Roborocka S6, on ma 2 opcję mopowania, lekkie i mocniejsze.
  • Odpowiedz
@Pat6er: najlepszy obecnie Roborock s50 w Twoim budżecie. I spokojnie można mieć z dostawą z Europy. Ale jak Ci nie zależy na mopie to Xiaomi Mi robot 1gen, którego mam. Za 1000zl dostaniesz nawet z Polski. Z budżetowych wg. mnie najlepszy Alfawise v8s, którego też mam. Dobrze sprząta, jeździ dosc inteligentnie i jest tani, ok 550zł z Polski. Ale nie ma sterowania aplikacją i planowania. Także wg mnie zostają Xiaomi,
  • Odpowiedz
@sebekss: No właśnie widzę że roborock jest dalej polecany, pomimo tego że powyższe modele również mają podobne parametry.
Czemu jeśli do mopowania to Mi robot? S50 przecież też mopuje (albo właściwie przeciera na mokro), z tego co widzę niektóre mają lepsze mopowanie bo wprowadzają wibrowanie tej ścierki ..
  • Odpowiedz
@Pat6er Mi robot 1gen jak Ci nie zależy na mopie ( ͡º ͜ʖ͡º) tak napisałem. 1gen nie ma mopa. Pozostałe z wymienionych przez Ciebie nie mają skanera i nie robią skanowania pomieszczenia. Roborock S50 w Twoim budżecie najlepszy myślę pod każdym względem.
  • Odpowiedz
@PaulStone Roborock s50 i Xiaomi Mi robot mają skanowanie. Poprawia bo robot robi mapę pokoju i na niej planuje jak jechać. Dzięki temu sprząta dokładnie, wszędzie i dużo szybciej.
Skanowania ma też Blitzwolf, ale to nowy odkurzacz jeszcze nie znam go, ale na papierze bardzo dobry
  • Odpowiedz