Wpis z mikrobloga

Z ta sprawa Sedlara to ewidentnie cos nie gra. Juz sprokurowanie dwoch karnych przez jednego zawodnika zdarza sie sporadycznie, a dodajac do tego jego reakcje po wybronieniu? Weszlo napisalo, ze 'pare lat temu to mozna byloby sobie cos pomyslec' i tak sie zastanawiam czy teraz w Polsce i ogolnie na swiecie nie ma juz korupcji, takze w sporcie? Oni mysla, ze jak raz wyszla na jaw afera to juz na wieki wiekow ten problem zniknal?

Zakladajac, ze to wszystko tylko przypadek to naprawde, niesamowicie sporadyczny, az trudno uwierzyc.
#ekstraklasa #mecz
  • 21
  • Odpowiedz
@Delo: Dla mnie sprawa prosta. Przecież przy pierwszym rzucie karnym, najpierw łamie linie spalonego, pózniej gdy Poletanovic już wchodzi w pole karne to zwalnia na chwilę Zamiast spychać go do boku i zastawiać to ładuję się w nog, nawet nie próbując udawać że to atak na piłkę. Ogólnie Poletanovic w momencie tego faulu nie ma dogodnej sytuacji do oddania strzału.
CichooByc - @Delo: Dla mnie sprawa prosta. Przecież przy pierwszym rzucie karnym, naj...

źródło: comment_IH5W7dxm7JJfcGKqtiAguxIjXmdRdVjB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CichooByc: zachowanie przy karnych idiotyczne, po drugim zastanawiajace. Smierdzi cos tutaj strasznie. Ciekawe czy sprawa rozejdzie sie po kosciach.

Czytalem kiedys zeznania przedstawiciela mafii ustawiajacej mecze, ze zeby zapewnic sobie 'odpowiedni' wynik to nawet nie trzeba duzo z portfela wyjac, wystarczyc dogadac sie z obronca.
  • Odpowiedz
@Delo: Ciekawe co na to klub. W ostatnim meczu posadzą go na ławce? Na pewno nie przeszło to niezauważenie. Może jakiś mirek z Piasta się wypowie w temacie.
  • Odpowiedz
  • 2
@CichooByc Sedlar wróci najprawdopodobniej do składu na ostatni mecz. Nie jest to wylewny zawodnik więc nie dziwi mnie jego reakcja po obronionym karnym. Klub nie będzie odnosił się do takich insynuacji.
@Delo
  • Odpowiedz
@cantom: zakladajac, ze wszystko to tylko bardzo dziwny zbieg okolicznosci i wszystko bylo na 'sportowo', to tego Sedlara tym bardziej do skladu bym nie wstawial. Gosciowi sie chyba jakies styki w glowie przepalaja, zrobic dwa karne w decydujacym momencie sezonu to sztuka.
  • Odpowiedz
@Delo a widziałeś resztę meczu w jego wykonaniu? Odbiory, wyprowadzenia, podania otwierające? Chyba cały mecz grałby dupiato gdyby to co się tu insynuuje było prawdą.
  • Odpowiedz
@mini_van: czy ja wiem? Zakladajac, ze byl jakis walek to przeciez nie mogl wyjsc na boisko i od pierwszej minuty kopac sie po czole i robic wszystko zle. Tak to nawet w szalonych latach 90 nie bylo.

Dwa karne sprokurowane i dziwaczna reakcja na obrone jest dla mnie podejrzana strasznie i watpliwosci powinien miec kazdy.
  • Odpowiedz
@Delo @CichooByc a może gość się nie lubi że Szmatuła, może kamień spadł mu z serca, może był już wypruty na maksa..
Niestety nikt nie wrzucił, czy Sedlar cieszy się po gwizdku z resztą drużyny przy trybunach.
  • Odpowiedz
@mini_van: no juz nie popadajmy w taka paranoje, ze z racji braku sympatii do Szmatuly mialby sie nie cieszyc po jego obronie, gdzie on sam zawalil chwile wczesniej. Co do wyprucia po meczu to juz bardziej, choc i tak dziwna sprawa robiac dwa karne.

Z tym cieszeniem sie po meczu to wiadoma sprawa, ze to robil. Przeciez jak by to wygladalo, gdyby zalamany w kacie plakal.
  • Odpowiedz
@Piceek: kurde szkoda ze ten filmik taki krotki ale tak czy siak Sedlar z numerem 25 na uradowanego nie wyglada chociaz tak samo mogl mu kamien spasc z serca. Za krotki filmik kurde.
  • Odpowiedz
@Piceek właśnie był 16 minutowy filmik gdzieś, który pokazywał wszystkie zagrania sedlara w meczu. Nie potrafię go teraz znaleźć.
@CichooByc @Piceek a nie wydaje Wam się ogólnie, że druga interwencja uratowała przed utrata gola?
  • Odpowiedz
@mini_van: Juz sam nie wiem ale moim zdaniem na miejscu Fornalika posadzilbym go na lawce przed meczem z Pogonia. Chodzby nawet zeby ochlonal i wrocil wkurzony i silniejszy na ostatnia kolejke a nie dlatego ze cos podejzewam. Chyba ze juz pauzuje nie wiem.
  • Odpowiedz