Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, tak mogę opisać swoje #!$%@? użytkownikami samochodów w Wwa. Dzisiaj mam wolne i chciałem sobie pójść na trening na 9. Google mapy pokazuja 15min autobusem i tyle samo rowerem, no to wyszedłem dla zapasu o 8:30. Jest 8:57 a jeszcze 3 przystanki. I to nie jest #!$%@? wina autobusu tylko ilości samochodów. To są obrzeża bo Kabaty. Powinni naprawdę #!$%@?ć albo Unia albo Polski rząd tak samochodom, żeby ludzie zaczęli się przesiadać na inne formy transportu. Nienawidzę.
#samochody #transport #takaprawda #warszawa
  • 69
  • Odpowiedz
@ProfesorBlunt: gdy każdy zacznie jeździć samochodem, to korki będą jeszcze większe. Drogi w miastach nie są przystosowane, żeby każdy jeździł autem (i nie będą, bo nie ma miejsca na te drogi). Tzw. tragedia wspólnego pastwiska. Każdy wolałby jeździć autem po centrum, ale jest to nie możliwe. Miasto powinno wprowadzić po prostu ograniczenia, co będzie lepsze dla każdego. Nie będzie korków i zbiorkom będzie jeździł szybciej po mieście niż dzisiaj własnym autem.
  • Odpowiedz
  • 0
@obcx nienormalny jesteś? pisz do urzędu Ursynowa żeby wypieprzyl 80% które nastawial na każdym kroku, to się tyle korków nie będzie tam tworzyć. a tak, jak wszyscy ruszają po to żeby za 100m stanąć i znów się zbierać do ruszenia, to jest jak jest
  • Odpowiedz
@obcx: debilne wnioski wyciągasz. Po to ludzie cieżko #!$%@? na codzień aby podwyższać swój standard życia. Oznacza to między innymi jazde własnym autem, z własna przestrzenią osobista i ulubionym utworem bądź audiobookiem. Do tego zamknięty obieg klimatyzacji i filtry węglowe aby bronić sie przed smogiem. To państwo nie wyrabia z drogami, bezkolizyjnymi skrzyżowaniami, pasami, tunelami, wiaduktami. Nie każdy lubi być odrazu chory jadąc jesienią z 80 innymi ludźmi plus statystycznie 2
  • Odpowiedz
z własna przestrzenią osobista i ulubionym utworem bądź audiobookiem. Do tego zamknięty obieg klimatyzacji i filtry węglowe aby bronić sie przed smogiem. To państwo nie wyrabia z drogami, bezkolizyjnymi skrzyżowaniami, pasami, tunelami, wiaduktami. Nie każdy lubi być odrazu chory jadąc jesienią z 80 innymi ludźmi plus statystycznie 2 śmierdzących meneli.


@Furiat: skisłem xDDD

ale będzie piekło jak wprowadzimy płatny wjazd samochodem do centrum xDD i ceny >15 zł za godzinę parkowania
  • Odpowiedz
@kupuje_bulki_w_almie: twoje propozycje to cofanie sie w rozwoju. To państwo/firma ma sprostać wyzwaniom stawianym przez klienta/obywatela a nie na odwrót. Jeżdżę autobusem bo korki xD. Nawet sam fakt ze ludzie wola jeździć własnym autem zamiast autobusem oznacza ze to nie jest zbyt dobra alternatywa. Każda inna decyzja to ingerencja w wolność decyzji.
  • Odpowiedz