Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, tak mogę opisać swoje #!$%@? użytkownikami samochodów w Wwa. Dzisiaj mam wolne i chciałem sobie pójść na trening na 9. Google mapy pokazuja 15min autobusem i tyle samo rowerem, no to wyszedłem dla zapasu o 8:30. Jest 8:57 a jeszcze 3 przystanki. I to nie jest #!$%@? wina autobusu tylko ilości samochodów. To są obrzeża bo Kabaty. Powinni naprawdę #!$%@?ć albo Unia albo Polski rząd tak samochodom, żeby ludzie zaczęli się przesiadać na inne formy transportu. Nienawidzę.
#samochody #transport #takaprawda #warszawa
  • 69
  • Odpowiedz
Pewnie jesteś życiowym przegrywem który nie ma ani prawka ani samochodu...


@ChrumPL: Serio w XXI wieku posiadanie auta jako wyznacznik statusu społecznego? Patrzcie, stać mnie by z każdego zakupionego litra oddawać państwu w podatku ponad połowę jego ceny XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@obcx: ej a wiesz czemu autobusy mają takie wielkie szyby?
Żeby was, #!$%@?, biedaków było lepiej widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak Kabaty to raczej nie są warszawscy kierowcy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@290988: #!$%@?, jestem prawdziwym, powtarzam PRAWDZIWYM Warszawiakiem , odcinek 12345lgbqwerty :DD
  • Odpowiedz
@obcx: jak chcesz jeździć zbior komem to jezdzij ja nie zamierzam wąchać brudnych i śmierdzących ludzi. Spotykać żuli czy głośnej gimbazy dlatego zawsze jeżdżę autem lub Taxi
  • Odpowiedz
@obcx Kurła, wszędzie te #!$%@? autobusy #!$%@?, smrodza tylko i menele nimi jeżdżą, niech że te biedaki przegrywy życiowe kupią sobie w końcu samochody..

Fajnie? Nie.

Dla mnie korzystanie z autobusu, pociągu to jak korzystanie z toalety publicznej, w ostateczności mogę ale jakoś wolę u siebie.
  • Odpowiedz