Wpis z mikrobloga

@ziaba:
Fajne, znane, więc raczej bez zaskoczenia: Planescape:Torment, Najdłuższa Podróż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coby być oryginalnym - Fallout: New Vegas. Ostatnio dałem szansę, chociaż byłem sceptycznie nastawiony - moim zdaniem 3 była średnia a 4 jeszcze bardziej średnia. Przeżyłem bardzo miłe zaskoczenie.
Może sama fabuła nie jest wybitna, ale są lokalizacje i questy, które są naprawdę rewelacyjne pod względem historii, napięcia i klimatu. Wymaga to pewnej
Pobierz coach_przegrywu - @ziaba: 
Fajne, znane, więc raczej bez zaskoczenia: Planescape:Tor...
źródło: comment_DSyCpdTMS5Aq446Ne0RVNUmz5vNg3dWB.jpg
@ziaba: Wg mnie Mafia 1 -

Akcja Mafii osadzona została w fikcyjnym, amerykańskim mieście Lost Heaven (wzorowanym na Chicago, Nowym Jorku oraz San Francisco) i rozgrywa się w latach 1930-38, choć filmowy epilog gry ukazuje nam również dalsze wydarzenia, aż do 1951 roku. Podczas zabawy wcielamy się w postać młodego taksówkarza Thomasa Angelo, który, chcąc zarobić na życie, nie unikał nawet najbardziej niebezpiecznych kursów do „szemranych” dzielnic miasta. Podczas jednego z
Pobierz wirogez - @ziaba: Wg mnie Mafia 1 - 

Akcja Mafii osadzona została w fikcyjnym, ame...
źródło: comment_VpYS7Zz4oqs0fuhEEtPmrjSmIay4n9hu.jpg
@ziaba Dark Souls 3 - dużo osób twierdzi, że gra fabuły nie ma... co nie jest prawdą. Fabuła jest, ale przekazana w sposób bardzo cząstkowy, który akurat mi niesamowicie odpowiada (krótkie, ale treściwe wypowiedzi npców, opisy przedmiotów/lokacji, architektura, krajobraz, nazwy i przydomki przeciwników). Nic w tej grze nie jest przypadkowe, a fabuła wg mnie jest niesamowita.
Oczywiście nie jest to gra dla każdego - na 10 poleceń, tylko 2 osoby przeszły grę