Wpis z mikrobloga

Dobra czyli przecieki się sprawdziły
-Jon zabije Danerys
-Brann zasiądzie na tronie
-Arya s-------i
-Sansa będzie rządzić północą
-Jon za zabójstwo pojerze na mur (jaki mur?)

Tylko k---a co ze smokiem, co z Ayra, co z siostrą Theona, co z pozostałymi miastami-państwami, w ogóle to jest to najbardziej c-----e zakończenie jakie mogło być, a dlaczego?

Sezony 1-7 - WINTER IS COOOOOMMMING, IDZIE ŚMIERĆ, POŻOGA, CIEMNOŚĆ, STRACH
Sezon 8 - Winter nie była aż taka mroźna xD

Sezon 1-7 - Przemiana Jamiego na naprawdę spoko gościa który znalazł swoją drogę
Sezon 8 - C--j k---a, pojadę zginę

Sezon 1-7 - Varys, littefinger, Tyrion - mistrzowie intryg, podstępów, intelektualni geniusze
Sezon 8 - Debil którzy równają się z moderacją wykopu

Sezon 1-7 Danka naprawdę spoko osoba, wyzwolicielka niewolników, jedna z najbardziej sprawiedliwych osób w Westeros, uczciwa, sumienna, zrobiła FHUJ dobrego
Sezon 8 - Rozjebię połowę miasta, bo tak

Wiecie o co mi chodzi? Mam wrażenie że 8 sezon to zaprzeczenie tego co było przedstawiane w sezonach 1-7, może nawet 1-6 bo 7 już był lipny, to się kupy d--y nie trzyma. Jak można się k---a tak zmienić, jak można zmienić tak bohaterów, przecież ludzie nie zmieniają się od tak, tego nie da się nawet wyjaśnić racjonalnie.
#got
#gameofthrones
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Razzish: ale z tą Daenerys, wyzwolicielką z okowów to przesadziłeś, przecież ona tam zdemolowała cały system społeczny, jakby ją złapali to w nagrodę miałaby wycieczkę katapultą w p---u.
Little Finger odwalił kitę w 7 sezonie, geniuszu nie starczyło na następny. :P
  • Odpowiedz
@Razzish: Danka to była p------a od początku, ale tacy doradcy jak Jorah trzymali ją w ryzach. Już to napisałem gdzieś indziej, ale Jaimie jak ćpun po kilku odwykach wraca do narkotyku - wiarygodne. Z resztą się zgadzam :)
  • Odpowiedz