Wpis z mikrobloga

To musi być trolling. W innym wypadku nagłośnij sprawę w szkole i w mediach.


@PreczzGlowna: Ty chyba żartujesz. Dzieciak rzuca tekst o obraźliwym podtekście do księdza, który jest nauczycielem w szkole. Dostaje za to uwagę, która mu się należy, a ty mu każesz nagłaśniać sprawę? Chyba po to żeby go jeszcze ze szkoły wywalili? Jak w tym kraju ma być normalnie, jeśli nie ma szacunku do nauczyciela? Jak dorośniesz pewnie będziesz
HenryMorgan - > To musi być trolling. W innym wypadku nagłośnij sprawę w szkole i w m...

źródło: comment_Ub47uiTvZAtj2BMgX5VAmn6LzhjQHbR4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SzymonCzarownik: Działa. Tyle się liczy. Młody bardzo dobrze, że jest świadomy pewnych problemów społecznych, teraz musi się tylko nauczyć w politycznie poprawny sposób je rozwiązywać. 90% takich osób niestety na tym polu polega, bo niestety, ogół społeczeństwa to debile.

Kiedyś gadałem z kolegą o pedofilii w kościele i pytałem się dlaczego papież nic z tym nie robi, a ten mi odpowiedział "a jesteś w stanie przewidzieć konsekwencje gdyby tak zrobił?"
  • Odpowiedz
  • 0
@mx-walnienty Konsekwencje byłyby ogromne! Przecież jakby zaczeli zwalniać tych księży to pieniążki by się nie zgadzały, najlepiej zamieść sprawę pod dywan wysyłając księdza do innej parafii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kuba2305: Aż mi się przypomniało jak chodziłem do technikum ( salezjańskie ) A akurat była ta afera z lizaniem kolan.
Przechodzimy z kawą w trójkę koło księdza akurat, i wywiązał się taki dialog:
( Ksiądz ) - Oo, kawa z rana jak ?
( My ) - Bita śmietana.
Śmiechom nie było końca, jak mój ojciec czytał uwagę, najlepsze, że takie rzeczy dostawali na wywiadówce na kartkach, a ten dzban to
  • Odpowiedz