Wpis z mikrobloga

@ludwikVwazon: Tak, na pewno to dzięki Konfederacji xD, łapanka ludzi która nie jest nawet w sejmie, a w wyborach zbierze może maks. 8% ma być siłą której przestraszy się PiS :D gdy mieli w poważaniu od 3 lat protesty podburzane przez drugą i czwartą siłę w sejmie.
Zejdź na ziemię ziomek.
@Egribikaver: Nadal nie wiem czego nie rozumiesz. Pis odwołał spotkanie ze względu na wybory, to jest info oficjalne. Kto mógłby wykorzystać tą wizytę do celów politycznych w takim razie? KE? Nie, oni nie poruszają tej sprawy. Kukiz? Nie oni są z pis w dobrych stosunkach. Biedroń? No to chyba ty powinieneś zejść na ziemię.
@HighKick: @ludwikVwazon: @Poro6niec: Z tego co widzę, to Kukiz od dawna trąbi o tej ustawie, niepotrzebne dublowanie tematu.
Zrozumcie ludzie - Konfederacja to żydowska przykrywka, żeby odebrać głosy Kukizowi, który o ile zbyt bystry nie jest bo popełnił masę PR błędów, to jedyny szczery facet na całej tej scenie politycznej.
Sam kiedyś byłem kucem, ale w całej tej teorii spiskowej znalazłem drugie dno - tematy wolnościowe już dawno by