Wpis z mikrobloga

Drodzy katolicy!
Jakiś dziwny ten Wasz Bóg. Normalny szef jakby się dowiedział, że w jego firmie występuje pedofilia to wywaliłby pracowników na zbity pysk.
Wasz o tym wie. Ba! On wiedział o tym od zawsze, on przecież wie wszystko. Więc gdzie jest ta jego dobroć? Czy dobry szef pozwala na taką krzywdę? Wasz szef według Was nie tylko jest dobry, on sam jest wrodzonym dobrem. Więc skąd to przyzwolenie na takie akty? Czyżby Bóg lubi pedofilię i cierpienie dzieci? A może odpowiedź jest prostsza. On po prostu nie istnieje.
#bekazkatoli #pedofilewiary #tylkoniemownikomu
#przemyslenia
#naukowcywiary
  • 7
@Korbov: Nie jestem wierzący, ale z tego co wiem to w oryginalnym hebrajskim przekładzie Biblii w przypowieści o Kainie i Abelu jest napisane: Grzech możesz zwyciężyć.
W przekładach katolickich (zgodnie z doktryną wiary) jest napisane: Grzech musisz zwyciężyć.

Znaczy to mniej więcej tyle, że w oryginalnej wersji Bóg daje ludziom wolną wolę, a w dniu ostatecznym osądzi każdego człowieka z jego czynów.

Ale generalnie to mnie ta całą wiara #!$%@?. Ja
Znaczy to mniej więcej tyle, ze w oryginalnej wersji Bóg daje ludziom wolną wolę, a w dniu ostatecznym osądzi każdego człowieka z jego czynów.


@DzikiKon:

Hhahah, uwiebiam to tłumaczenie.

Jeżeli Ty nie zaregujesz, kiedy ktoś jest krzywdzony to nie tylko masz "grzecha", ae w niektórych przypadkach za swoją bierność możesz odpowiadać karnie.

Natomiast wszechmogoący bóg który możesz wszystko i wszędzie,wiedząc z wyprzedzeniem co i jak się potoczy biedaczek wymawia się wolną