Wpis z mikrobloga

Mirki gra ktoś w Hustle Castle? Załozyłem gildię i fajnie byłoby ją trochę rozbudować bo potrzeba ok. 20 osób żeby odblokowac wojny klanowe. Obecnie jest nas 5, większość członków w okolicach 20-25 poziomu ale przyjmiemy każdego kto jest w miarę aktywny. Gildia nazywa się Jednorogi i jest otwarta więc można dołączyć bez zaproszenia, wymagane jest tylko 100 pkt rankingowych (do zdobycia w 1-2 dni od rozpoczęcia gry).

#gry #android #ios #hustle #castle #hustlecastle
Pobierz godus - Mirki gra ktoś w Hustle Castle? Załozyłem gildię i fajnie byłoby ją trochę ro...
źródło: comment_vutbQehOskeCv0dlsDtUCkwLGkUc40j9.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@godus: wiadomo, aczkolwiek klanów jest wiele. Co chwila ktos zakłada nowy. Im więcej tym ciężej zebrać dobra ekipę. Tym bardziej mocniejszych i summienych graczy będzie wam ciężko pozyskać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@godus: Jestem Warlordem jednego z większych klanów z top 10 regionalnego rankingu. Mamy akurat tyle miejsc że moglibyśmy was przyjąć. Z tego co widzę większość z was ma sale tronowa na poziomie 6. A takich nam trzeba ludzi :) we wszystkim pomagamy, mamy świetna atmosferę :)
Polish Squadron zaprasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@godus: no właśnie i tu jest myk w tej grze. Budynki to raptem 1/4 rozgrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°) reszta to wojsko i sprzęt. Piszę do Leadera by zmniejszyl pucharki. Pomożemy wam by była przyjemność z gry :)
@KarmazynPjekarz: okej, dzięki ʕʔ na razie moim celem było rozbudowane zamku żeby mieć wojsko na tyle mocne żeby opłacało się farmic w portalu z mnoznikiem x3 a przy okazji zgarnięcie jakichś legendarnych z areny