Wpis z mikrobloga

@TomdeX ta viofo lepsza od 70mai pro? Mam yi dash camera ale słabo tabllice widać nawet w dzień i szukam lepszej i nie wiem która wybrać tak do max 250zl
  • Odpowiedz
@schreder: Masz porównanie. Ogólnie 70mai pro ma ładniejsze kolory, wydaje się ogólnie lepszy obraz, jednak tablice lepiej da się sczytać w viofo. Jak chcesz z Polski to 70mai pro ma ogólnie w miarę dobrą cenę.
Ewentualnie jak cchesz to 70mai pro masz stąd:
https://www.banggood.com/XIAOMI-70mai-Dash-Cam-Pro-English-Russian-Version-1944P-HD-Car-DVR-Camera-SONY-IMX335-Sensor-140-Degree-FOV-p-1367394.html
za 230 zł z kuponem: b71c67 Z UK, więc u ciebie w tydzień jest.
TomdeX - @schreder: Masz porównanie. Ogólnie 70mai pro ma ładniejsze kolory, wydaje s...
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: U mnie tak, mam kartę Samsunga 128GB i około 3dni wstecz materiału
tutaj masz mój filmik z YI
a tutaj z VIOFO
Moja yi była z pierwszych wypustów i często miała problemy z ostrością, poza tym padła bateria
Viofo wersja PRO też kupiłem jak była świeżynką i działa bez zarzutu
  • Odpowiedz
@Piontek_Czynastego: sorry ze tyle pytam ale nie bardzo się na tym znam ¯\_(ツ)_/¯
Rozumiem że masz ją podpiętą do jakiegoś bezpiecznika, czy coś takiego, przez co kamera działa 24/7 niezależnie czy jedziesz autem czy stoi na parkingu, dzięki czemu jak ktoś w Ciebie uderzy na parkingu to też masz nagranie, tak?
Jaki ma to wpływ na akumulator?
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Mam wpiętą w gniazdo zapalniczki, jeżeli chciał byś wpiąć ją z zapłonem żeby nie pobierała prądu(nie działa tryb parkingowy) wtedy możesz podpiąć się pod oświetlenie wnetrza np lamki w podsufitce.

Akumulator jest potrzebny aby auto miało siłę na rozruch, diesel potrzebuje więcej prądu, benzyna mniej. Ale taka kamerka rozładowuje akumulator więc nie możesz zostawić kamerki na tydzień dwa bo potem nie odpalisz.
Ale jak jeździsz codziennie do pracy to
  • Odpowiedz
Mam wpiętą w gniazdo zapalniczki, jeżeli chciał byś wpiąć ją z zapłonem żeby nie pobierała prądu(nie działa tryb parkingowy) wtedy możesz podpiąć się pod oświetlenie wnetrza np lamki w podsufitce.


@Piontek_Czynastego: dzięki wielkie :)

a tutaj z VIOFO


Gość miał pecha..
  • Odpowiedz