Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mescuda: przecież nie od dziś wiadomo że przegrywy są przegrywami zawsze przez kogoś i zawsze i wszędzędzie wszyscy dookoła tylko czekają żeby pezegrywa jeszcze bardziej dojechać. Mama,tata, nauczyciel i Pani w sklepie, wszyscy przeciw przegrywom.
  • Odpowiedz
@Mescuda: kiedyś w gimnazjum patokolega klepnął mnie w t---k. Sprzedałam mu soczystego liścia. Wszystko widział fizyk, spojrzał się z pogardą na kolesia, wziął mnie na bok i powiedział, że bardzo dobrze zrobiłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bo patol zbyt silny, żeby nauczyciel mógł coś zrobić, dlatego wyżywa się na tych słabszych.


@dolOfWK6KN: o, to. Wiele tych starych bab ma kompleksy ze z powodu absolutnego braku umiejętności pedagogicznych i charyzmy gówniarze nie chcą się ich słuchać, to się wyżywają na grzecznych dzieciach a patola robi co chce.

@agaciksa: brawo, a gdybyś była facetem to cyk dywanik i o------l ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@tomeczekw a prawda jest taka że jak takiego nie sklepiesz to będzie się czepiał zawsze, mnie taki jeden zaczepiał bo byłem spokojny ale raz przesadził i po skopaniu go przy innych odpuścił
  • Odpowiedz
@Mescuda: ja kiedyś w gimbie dostałem przed lekcją w------l od patusa, którego no jakby nie było sprowokowałem. To się zdarzyło jakoś na równi z dzwonkiem. Na sam koniec nauczycielka wyszła, popatrzyła jak się zbieram i wciągneła nas do klasy. Nie poszła nikomu tego zgłosić a ja nie będę konfidencić sam z siebie xD. Miała to totalnie gdzieś, ale muszę jej podziękować, że mnie wtedy nie pytała z bieżącego tematu z
  • Odpowiedz
@Mescuda: pamiętam jak dostawałem zjeby od polonistki za to, że czytam na przerwach jakieś bajki dla dzieci T. Pratchetta zamiast zabrać się za lektury. (lubiła też powtarzać znamienny tekst "nie ocenia się książki po okładce"). tymczasem moi rówieśnicy latali jarać fajki poza terenem szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomeczekw: problem daloby sie szybko rozwiazac wylaczajac obligatoryjne nauczanie. A tak nauczyciele tez chca miec swiety spokoj bo wiedza ze za rok bedzie kolejny patus i tak az do emerytury
  • Odpowiedz
@Mescuda: trzeba raz na zawsze skończyć z fikcją że szkoła wychowuje. To nie prawda. Wychowanie otrzymuje się w domu i wszystko co z niego się wyniosło się manifestuje w szkole. W szkole możesz jedynie zdegradować się pod wpływem innych "uczniów".

Po drugie edukacja nie powinna być przymusem a przywilejem. Ktoś kto nie jest zainteresowany nauką powinien być ze szkoły po prostu usuwany. Zgniłe jabłka przenoszą zgniliznę na zdrowe owoce. Tacy
  • Odpowiedz
@Mescuda: to ja mam kompletnie przeciwne wrażenie względem tego z obrazka. Wydaje mi się, że ze względu na świetne oceny i zachowanie miałem jakiś godmode odpalony u nauczycieli xd
  • Odpowiedz