Wpis z mikrobloga

Miałem znajomego, który zmarł w 2017, no cóż choroba nie wybiera. Profil na FB pozostał, dziś miałby urodziny. Na profilu jakieś posty z 2017 że kondolencje, i wogóle świeczki itd. A dziś #!$%@? ludzie mu składają życzenia, 100 lat Bogdan, wszystkiego najlepszego, zdrówka życzę, seta. W #!$%@? pozerskich czasach żyjemy niestety.

#gownowpis #oswiadczeniezdupy #facebook
  • 65
  • Odpowiedz
@Norskee: ale tu nie o to chodzi. Może chcieli aby profil pozostał? Chodzi mi o sens składania życzeń osobie którą ma się w dupie. Na pokaz. Już nawet nie wspomnę, że wystarczy wejść na profil tej osoby aby wiedzieć o co chodzi.
  • Odpowiedz
@passage: mniej więcej pięć lat temu przestałem składać na fb życzenia. Nikomu nie składam. Natomiast fakt, ze mam podgląd kto kiedy ma. Wolę zadzwonić i złożyć życzenia jak człowiek niz napisać STÓWA TOMTAILOR100. Jeśli jednak ktoś złoży mi życzenia na fb, kultura wymaga podziękować. Oczywiście składam tym bliższym.
  • Odpowiedz
  • 13
@passage też miałem takiego znajomego, z tym że on popełnił samobójstwo. Nawet burmistrz miasta składa mu co roku życzenia na fb ( ͡º ͜ʖ͡º)


@bori ja też mam od kilku lat wyłączone i mam wywalone na to xD nikt o mnie nie pamięta (bo fb nie przypomniało) to i ja mogę nie pamiętać
  • Odpowiedz
@Norskee: ale tu nie o to chodzi. Może chcieli aby profil pozostał? Chodzi mi o sens składania życzeń osobie którą ma się w dupie. Na pokaz. Już nawet nie wspomnę, że wystarczy wejść na profil tej osoby aby wiedzieć o co chodzi.


@passage Można zgłosić profil jako post mortem, wtedy wiadomo od razu, że taka osoba nie żyje i powiadomienia o urodzinach z automatu nie przychodzą.
  • Odpowiedz
@passage Mam to samo. Znaczy też mialem znajomego który zginął w 2016 i niedawno miałby urodziny. No i oczywiście #!$%@? ludzie piszą te swoje #!$%@? "stuwka" "najlebrzego" i to nie jacyś randomowi, tylko dobrzy znajomi którzy na 1000% słyszeli że nie żyje. Co za #!$%@? czasy xD
  • Odpowiedz
@passage: Dla ludzi to po prostu kurtuazja, naprawdę nie bądźmy naiwni, jak ktoś ma 700 znajomych na fejsie to nie będzie na bierząco z życiem nawet 5%, zobaczył po prawej że ma urodziny, napisał kurtuazyjnie 100 lat i poszedł dalej.
  • Odpowiedz