Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sanay: do dzisiaj na dysku... Świetny przykład, że nie grafika, tylko fabuła robi robotę. Nawet kiedy to nie sandbox,tylko ciągnięcie jak po sznurku. Ach, żeby wyszedł tego reboot na aktualne technologie. Takiej gry już nie będzie
  • Odpowiedz
klimat i fabuła świetne, ale misję bardzo wtórne, zawsze "pojedz, zabij wszystkich, wróć"


@bardzospokojnyczlowiek: Choć nie uważam by pierwsza Mafia była bez wad (wychwalany przez wszystkich scenariusz mógłby być jednak lepszy), tak akurat na różnorodność misji nie ma co narzekać, to jedna z większych zalet tytułu.

Mamy misje w stylu Hitmana (np. ta na statku czy w hotelu) gdzie mamy kilka zadań do wykonania, przez dłuższy czas nie możemy dać się
  • Odpowiedz
fabuła i klimat nie do podrobienia

@Sanay: lepsze niż gta vice city?


@grap32: Klimat no to zależy od gustu, niektórzy wolą słoneczne lata 80, inni lubią mafię w kapeluszach i prochowcach w latach 30. Natomiast jeżeli chodzi o fabułę, to Mafią jest znacznie lepsza niż Vice City, które pod tym względem nie wyróżnia się jakoś szczególnie pozytywnie.
  • Odpowiedz
Pamiętam ta misję, zanim wchodziłem do budynku, to oddawalem kilka strzałów w koła od tego kabrioletu tak żeby koła odpadły i nie męczyć się później z poscigiem :d
  • Odpowiedz
@Sanay: to jest nadgra. Fantastyczna fabuła, ten klimat, gameplay, grafika jak na 2002 naprawdę rewelacyjna, muzyka. To jest zdecydowanie moje top 1.
  • Odpowiedz
@dafto: jeszcze ciekawiej - nie musimy wcale walczyć bo nasz przeciwnik którego musimy potem gonić stoi za jednym z okien na dole po prawej i wystarczy strzelić w jedno miejsce 3 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@BoKoR: dokładnie, ja też po wielu latach wróciłem do Gothica 1. Choć gra już nie była taka sama jak za dzieciaka - czasu mało, praca, rodzina, i jakoś się ciągle śpieszyłem w rozgrywce. A gdzie tu teraz Mafię wcisnąć, choć spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz