Wpis z mikrobloga

@monalisssa ale moment...pranie to 2 min roboty. Wrzucasz z kosza do pralki i pranie samo się robi no chyba że używasz pralki ręcznej ala tarka. XD
Dbanie o ogród to akurat przyjemność i pewnego rodzaju hobby.
Koszenie trawnika możesz zostawić dla swojego faceta który wróci z pracy.

Zostaje Ci zrobienie jedzenie i prasowanie (bo sprzątania można nauczyć dzieci po sobie).
  • Odpowiedz
@bardzoprosz3: Rozśmieszony a nie urażony. Pisząc, że czas i energia poświęcone wychowaniu dziecka są niewielkie wydajesz świadectwo tylko o własnej ignorancji w tej dziedzinie. Wiem, że cię nie przekonam. Sam zmienisz zdanie, jak będziesz miał dziecko, czego ci zresztą życzę.
  • Odpowiedz
@kontonr77 ale ja nie mowie ze dziecko to nie poswiecenie czasu i energi tylko nie rozumiem robienia z tego jakiegos męczennictwa, a co dopiero maja powiedziec osoby majace niepelnosprawne dzieci? to jest dopiero poswiecenie, rehabilitacje ciagla opieka. Nie jestem ignorantem, po prostu niektorzy przesadzaja patrz obrazek OPa
  • Odpowiedz
@lukaszpinki: Wiem, że nie jesteś autorem, ale skoro to wrzucasz, to się odniosę: NA #!$%@? TAM KSIĄDZ?!? Już #!$%@?ąc od tego, że każda tych osób byłaby zatrudniona na 1/8 - 1/16 etatu albo i mniej, bo żadne z ich zajęć nie zajmuje całości 8 godzinnego czasu pracy przedstawionychna obrazku osób.
  • Odpowiedz
@lukaszpinki:

The canon of the Sharia and the Church, closely linked with the laws of the bourgeosie, treated women as a commodity, a thing to be bought and sold by the male... Just as the bourgeosie had made the worker into its proletarian, so had the savage ancient canons of the [shariah], the Church, feudalism and the bourgeosie, reduced woman to the proletariat of the man.
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire w końcu ktoś to głośno powiedział!! No przecież ludzie bez dzieci tylko siedzą i nic nie robią, wszystko mamy podane pod nos i hajs sam się zarabia. Zupełnie, jakby każdy człowiek miał własnego sługę, który absolutnie wszystko robi za niego, ale jak chce dziecko, to musi oddać sługę xD

Madkom się chyba poważnie w dupach poprzewracało i wydaje się im, że wszyscy powinni doceniać ich "trud i ciężką pracę", bo
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak:

ale moment...pranie to 2 min roboty. Wrzucasz z kosza do pralki i pranie samo się robi no chyba że używasz pralki ręcznej ala tarka. XD

Dbanie o ogród to akurat przyjemność i pewnego rodzaju hobby.
Koszenie trawnika możesz zostawić dla swojego faceta który wróci z
  • Odpowiedz
@monalisssa ale co jest nieproblematyczne? Że pralka pierze sama? Że dzieci zajmują się sobą i sprzataja po sobie? Tak się akurat moje pokolenie 90+wychowywalo, a że teraz dzieciaków niczego się nie uczy to już problem wasz- rodziców a nie mój.

Pracuje i studiuję plus jeżdżę na rehabilitację i siłownię + uczelniane/domowe obowiązki. Tak jest tego dużo, ale nie wrzucam sobie dodatkowych zajęć bo nie mam czasu i siły. Co za tym
  • Odpowiedz
Gotujesz dla siebie? Jesteś kucharzem

Sprzątasz w chałupie? Jesteś sprzątaczka

Wozisz swoją dupę? Jesteś taksówkarzem


@ImYourPastClaire: mając dzieci robisz tego 3x więcej, w szczególności sprzątania (tak, nawet jak dziecko po sobie sprząta). Wozisz nie tylko swoją dupę, ale dziecko do szkoły, ze szkoły, na zajęcia, z zajęć, do koleżanki, od koleżanki etc. Gotujesz to co dziecku smakuje a nie to na co masz ochotę, bo np. masz ochotę na oliwki a ono nie
  • Odpowiedz