Wpis z mikrobloga

Hm. Zastanowiło mnie przed chwilą, dlaczego mam tak mało dopasowań na tinderze. Ale zaraz zdałam sobie sprawę, że to dlatego, że w 99,9% przesuwam w lewo. A czemu tak robię? Bo nawet boję się z kimś zmatchować, bo jeszcze nie daj borze do mnie napisze i trzeba będzie odpisać itd. A ciężko się do tego zmusić wiedząc, że nigdy nie spotkamy się "na żywo", bo raczej nie odwazyłabym się na takie ryzyko wiedząc, że i tak się nie spodobam. #zalesie #gownowpis #tinder #przegryw
  • 13
@WuDwaKa: toteż nie wchodzę tam z nikim w żadne interakcje. Nawet nie sprawdzam par. Po prostu oglądam zdjęcia, czytam opisy i przesuwam to w lewo, to w prawo. A że faceci przesuwają w prawo praktycznie mie patrząc, więc nikomu się krzywda nie dzieje.
toteż nie wchodzę tam z nikim w żadne interakcje


@KatpissNeverclean: Wybierz sobie jednego, który wygląda normalnie i Ci pasuje, ma normalny opis lub zdjęcie, które Cię zainteresuje i napisz do niego - wystarczy "Cześć" i nawiązanie do opisu - facetom tyle wystarczy, większość pociągnie temat dalej - potem oceń czy jest zdrowy na umyśle podczas rozmowy - popisz z nim trochę, żeby się oswoić. Jak nie - spróbuj z innym. Faceci