Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi #rozowepaski co myślicie o tym że poznajecie kogoś takiego jak ja który ma lekko ponad 25 lat i nigdy nie był w związku?

Myśle ze nie jestem nudziarzem bo w życiu poznałem wiele osób w tym dziewczyn w moim wieku lub młodsze które sprawiały dobre wrażenie w stosunku do mnie i ogólnie potrafię się ogarnąć w życiu tylko ze nigdy w związku nie byłem. Działo się tak ze we wczesnych latach dużo straciłem czasu siedząc w domu przed komputerem a jakoś od 18tki bardziej skupiłem się na szkołach, pracy i ustatkowaniu się oraz swoich zainteresowań poza tym od 2 lat zbytnio nie mam możliwości poznawania ludzi a jak już się jakaś trafi to zajęta lub ma nierówno pod sufitem.

Nie jestem jakąś stuleja tylko po prostu tak wyszło zwłaszcza ze jakoś ciśnienia na związki tez zbytnio nigdy nie miałem. Czy taka sytuacja budziła by w was pewne wątpliwości i takich unikacie czy raczej nie przykładacie uwagi ze typ nigdy nie był w żadnym związku? O seksie to już nawet nie wspomnę. ¯_(ツ)

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #randkujzwykopem #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 25
  • Odpowiedz
OP: @santeriia: Nie chcę się chwalić ale na brak uwagi nie mogę narzekać, wystarczy o siebie zadbać i od czasu do czasu schludnie się ubrać a wtedy to już wiadomo ;) Poza tym w ostatnim czasie trochę "przypakowałem" wiec oblechem z wiszącym brzuchem też nie jestem.


Ja miałam taką historię że przez parę lat bylam zakochana w gościu który nigdy nie miał dziewczyny choć ma 24 lata i jakoś to
  • Odpowiedz