Wpis z mikrobloga

@hahacz: Oj niestety, ale w powiązanych do tego drugiego wykopu jest ta sama treść i nadaje się ona jako uzupełnienie tamtego wykopu. Tworzenie dwóch wykopów z materiałów, które można umieścić w jednym jest bezsensowne. Ja tu widzę tylko chciwość na 2 wykopy na głównej. :)
@gufno93: Nie rozumiem gdzie widzisz ta sama tresc. Przeciez tresc obu znalezisk jest inna. Traktuja o czym innym. Czy gdyby ktos dodal znalezisko o produkcji samochodow i drugie o niszczeniu samochodow, to wg Ciebie to bylby duplikat? Ta sama tresc? Sorry, ale to nie jest zgodne, ani ze slownikowym znaczeniem slowa duplikat, ani ze zdrowym rozsadkiem, ani z logika. Link Zwierzaka w powiazanych zostal dodany z mojego odrebnego znaleziska, ktore dodalem
Sorry, ale spierasz się teraz o gówno. Biorąc pod uwagę powiązane to te znaleziska prezentują to samo. Jak chciałeś ukazać obydwie reakcje, to trzeba było wrzucić obydwa filmiki do jednego, np. przez wykopową pokazywarkę i dodać jakąś treść od siebie. Swoje zdanie o duplikacie jak i pazerności o wykopy na głównej podtrzymuję. Cieszyłoby cię bardziej gdybym zakopał jako "Nie nadaje się"?
@gufno93: Nie chcialem teraz pokazac obu reakcji. Przeciez widzisz z komentarzy, ze uzytkownicy o te druga poprosili, wiec dlatego utworzylem kolejne znalezisko juz teraz. Co to znaczy biorac pod uwage powiazane prezentuja to samo? Nie rozumiem tego stwierdzenia. W powiazanych sa przciez moje znaleziska, wiec co Twoje stwierdzenie ma znaczyc?