Wpis z mikrobloga

#konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka #j--------e #szuralicja

Trafiłem wczoraj na wywiad z Adrianem Statecznym, kandydatem Konfederacji do Europarlamentu w okręgu nr 13.

Wywiad jest naprawdę mocny i wymaga wiele cierpliwości.

Już sam początek jest kwintesencją s----------a członków tego środowiska.

NIE ISTNIEJE NIC TAKIEGO JAK SMOG! JEST TYLKO NISKA EMISJA. TO JEST TAK ZWANA NISKA EMISJA I TO WCALE NIE JEST SZKODLIWE


Najbardziej podobają mi się te chwile ciszy ze strony prowadzącego :D.

ZUA UNIA. BILANS STRAT. ZDRAJCY. CHAŁWA WIELKIEJ BOLSCE.
M.....k - #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka #j--------e #szuralicja 

Tra...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NIE ISTNIEJE NIC TAKIEGO JAK SMOG


@Maliszak: No bo nie istnieje. Nazwa pochodzi od połączenia się dwóch czynników, czyli smoke (dym) + fog (angielska mgła). U nas nie ma mgły, jest co najwyżej dym, a więc smogu nie ma.
  • Odpowiedz
@GordonL: O proszę, jaki merytoryczny komentarz. XD Same pociski i puste frazesy z Twojej strony, bo ośmieliłem się podważyć pociski neuropków z uzasadnieniem. XD

Nie ma znaczenia od czego pochodzi słowo, ważne co ono oznacza


@GordonL: Jakie to typowe dla słowotwórstwa nowomowy z lewej strony.
  • Odpowiedz
@Radeg90: Dziecko, smog istnieje. Również w Polsce. I wcale nie jest połączeniem dymu i mgły. Jego nazwa od tego powstała, ale samo zjawisko ma inne źródło.
Trzeba być do prawdy idiotą, aby twierdzić, że smogu nie ma bo u nas nie ma mgły.

Byłeś zimą na Śląsku albo w Krakowie? Pewnie nie, bo cię rodzice z wiochy nie wypuszczają.
  • Odpowiedz
@Radeg90: Cieszę się, że wbijasz na te moje posty i swoimi komentarzami podbijasz mi zasięgi, mimo niewielkiej jak na ten moment liczby plusów.

Przy okazji pokazujesz ignorancję wśród członków waszego niedouczonego środowiska Konfederatów. Mój #korwinchallenge jest niczym, przy głupotach, które wypływają z waszych główek.
  • Odpowiedz
@Maliszak: podziwiam tych polityków z prawej strony za pewność siebie w p---------u tych kłamstw i zmyśleń z kamienna twarzą, przecież ja bym się zaczął śmiać w trakcie mówienia tych pustych frazesów z powodu ich bezsensowności XD
  • Odpowiedz