Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noct: widzisz, gdyby moja mama tak powiedziała, to bym się serio ucieszyła. Smuci mnie, jak rodzić nie wie i nie chce wiedzieć (próbowałam na spokojnie kiedyś rozmawiać) i sądzi, że spłukanie w kiblu narkotyków uchroni przed nimi dziecko. Albo raczej, że jej rola jako rodzica na tym się kończy i to najlepsze co mogła zrobić.
@szypkafrytka: z drugiej strony co ma zrobić? Zgodzić się na przyjmowanie narkotyków? Pewnie ma w głowie, ze albo się zabijesz, albo pojdziesz siedzieć. Ma racje, bo jest to mozliwe. To pewnie jedna z tych rzeczy, które zaczyna się rozumieć jak się ma własnego bombelka. To, ze ciężko dyskutować na takie tematy, wiem na swoim przypadku, ale udało mi się to obejść. Bądź wyrozumiały dla rodziców, oni dla Ciebie tez byli.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noct: ja już dawno jestem dorosła i zapewniam, że wyrozumiałość to ostatnia rzecz o jaką można posadzić moją mamę. Teraz raczej mogę już się tylko z nią podroczyć i się pośmiać. ale czasami szkoda mi jak patrzę na jej podejście wiedząc, jak wiele rodziców reprezentuje identyczną postawę i jak bardzo inne od spodziewanych efekty nią osiągają.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noct: dlatego jej juz nie ruszam - niech sobie tu siedzi xd czasami się z nią podroczę, szkoda mi tylko tych bombelków, co trafią do grona auuuuu jazda #!$%@?, chociaż wcale nie musiały ( ͡° ͜ʖ ͡°)