Wpis z mikrobloga

Rada dla was #niebieskiepaski bądźcie #!$%@? i traktujcie ludzi źle jak tylko potraficie. Bądźcie dupkami to #rozowepaski same przyjdą. Oparte na własnych przeżyciach.
Była kiedyś dziewczyna, w której byłem zabójczo zakochany. Darzyłem ją najszczerszym uczuciem. Zależało mi na niej, więc pytałem #rozowepaski co powinienem zrobić. No wiesz, bądź dla niej miły, komplementuj, rozmawiaj. Takie #!$%@?. Tak robiłem. Mogła na mnie liczyć o każdej porze dnia i nocy (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że źle postępuje) Chyba wiecie ja się to skończyło. Moje serce zostało obrócone w pył, kiedy na horyzoncie pojawił się rasowy podrywacz. Typ miał na nią po całości wylane, ale ona tego nie widziała, tak jak nie widziała mojego cierpienia. Stałem się emocjonalnym tamponem i niedługo potem nasza znajomość się zakończyła.
Niedługo później poznałem dziewczynę. Byłem wtedy tak wypruty z emocji, że nawet kamień miałby więcej uczucia. Miałem w nią wysrane i spotykałem tylko ze względu na jej boski tyłek. Boże, wylizałbym jej tyłek po sraniu. Ładna dziewczyna ogólnie. Spotykała się wtedy z innym gościem, więc była to moja jedyna motywacja. Odbić ją innemu typowi. Proporcjonalnie jak ja miałem w nią wywalone, ona chciała być coraz bliżej mnie. Głupi byłem, bo mogłem zaruchać i dopiero wtedy ją zostawić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trudno się mówi.
Sytuacja powtórzyła się jeszcze dwa razy. Im bardziej miałem dziewczynę w dupie, tym bardziej ona chciała czegoś więcej. #logikarozowychpaskow Jedna dalej orbituje. Od 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie i tak nikt mi nie uwierzy, bo one wolą #spokojnyimilychlopak zamiast h00ja olewającego je ciepłym moczem.
#niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #przegryw
  • 53
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Świat pełen złych bab poparty doświadczeniem, badaniami, eksperymentami psychologów ewolucyjnych i klinicznych. Kłamstwo i manipulacja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A sama co robisz? Piszsz pod każdym wysrywem ''Kobiety, lubią dobrych facetów'' Skoro tak jest, to czemu wielu z nich ma, bądź miało złamane serce? Próbujesz mnie przekonać do swojej racji i innych też. Czemu Ci tak na tym zależy?
PS. Czekam aż odniesiesz się do
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Grupy badawczej. Ale to nie jest żaden kontrargument ''Nie każda się w to wpisuje'' Nie wszystkie takie jesteśmy. Innym faktem jest to, że ciągle zaprzeczacie tym badaniom, doświadczeniom opinii psychologów. Dlaczego kobiety utrzymują, że facet powinien być miły, starać się, angażować, pokazywać zainteresowanie, kupować kwiaty i spełniać jeszcze szereg wyssanych z fiuta wymagań a kobieta nie musi nic. Bo szansa na przekazanie genów w przypadku mężczyzn wynosiła 40% a
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: I taka z Tobą dyskusja. Pokaż mi taką, która by coś zrobiła w stosunku do mężczyzny. Zainicjowała kontakt, wykonała pierwszy krok. Ma to miejsce kiedy trafi się dupkowate chadzisko 9/10 któremu chce wskoczyć na bolec. W przypadku normalnych gości rzadko zdarza się żeby kobieta odwdzięczyła zainteresowanie ze strony mężczyzny bo jak już napisałem nie musi ¯\_(ツ)_/¯ Powiem więcej. Dlaczego kobiety nie powiedzą miłym facetom, że nie są zainteresowanie znajomością
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Zaraz roztrzaskam sobie łeb o krawężnik skacząc z 4 piętra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra. Powiedzmy że Ci wierzę, że jesteś inna, więc bazujesz na innych doświadczeniach. I że Twoja koleżanka oraz kuzynka są podobne w tym stosunku do Ciebie. A teraz wyobraź sobie, że stanowicie na tyle mały procent, że jest on trudny do obserwacji.
Zazwyczaj tak. Chad jest dupkiem a dupek chadem. Kwestia
  • Odpowiedz
@Kapsel3k:

Związku - czyli bliskości, ciepła, przyjaźni z seksem, takie tam :)

Wartościowy czyli taki co nie liczy tylko na zaruchanie i usługiwanie ale taki co szanuje, ma jakieś inne zainteresowania niż sex, można na nim polegać, który nie sra wyżej niż ma
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Błędne koło #!$%@? się zatacza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podsumuję to tak:
''Bo ktoś mądry powie – czemu mam czekać na seks z Tobą o wiele dłużej, niż tamci bad boye z disco?''
Wyszaleją, czyli wyskaczą na klubowych bolcach i randkach z tindera. Wtedy przychodzi chęć związku, ale na piasku nic nie zbudujesz. Zaczyna się szukanie wartościowego faceta, który nie będzie chciał jej na jedną
  • Odpowiedz
@Kapsel3k:

Analogicznie facet co ruchał Julki też nie jest ale ponoć "mądra kobieta na to nie patrzy, liczy się to co jest teraz" więc dlaczego faceci tego nie umieją?

Druga rzecz, co jest z tymi klubowymi julkami? Chodziłam do klubów, na dyskoteki, ani razu nie poszłam do kibla z obcym typem. Nie wszystkie klubowiczki dają dupy. To raczej margines xD
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Ależ ja się z Tobą zgadzam. Facet który prowadził rozpustny tryb życia będzie równie słabym materiałem do związku co kobieta. Nie wszystkie dziewczyny które mają tindera dają dupy na pierwszym spotkaniu. Sa takie, które dają na drugim, trzecim, albo wcale.
  • Odpowiedz