Wpis z mikrobloga

Rada dla was #niebieskiepaski bądźcie #!$%@? i traktujcie ludzi źle jak tylko potraficie. Bądźcie dupkami to #rozowepaski same przyjdą. Oparte na własnych przeżyciach.
Była kiedyś dziewczyna, w której byłem zabójczo zakochany. Darzyłem ją najszczerszym uczuciem. Zależało mi na niej, więc pytałem #rozowepaski co powinienem zrobić. No wiesz, bądź dla niej miły, komplementuj, rozmawiaj. Takie #!$%@?. Tak robiłem. Mogła na mnie liczyć o każdej porze dnia i nocy (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że źle postępuje) Chyba wiecie ja się to skończyło. Moje serce zostało obrócone w pył, kiedy na horyzoncie pojawił się rasowy podrywacz. Typ miał na nią po całości wylane, ale ona tego nie widziała, tak jak nie widziała mojego cierpienia. Stałem się emocjonalnym tamponem i niedługo potem nasza znajomość się zakończyła.
Niedługo później poznałem dziewczynę. Byłem wtedy tak wypruty z emocji, że nawet kamień miałby więcej uczucia. Miałem w nią wysrane i spotykałem tylko ze względu na jej boski tyłek. Boże, wylizałbym jej tyłek po sraniu. Ładna dziewczyna ogólnie. Spotykała się wtedy z innym gościem, więc była to moja jedyna motywacja. Odbić ją innemu typowi. Proporcjonalnie jak ja miałem w nią wywalone, ona chciała być coraz bliżej mnie. Głupi byłem, bo mogłem zaruchać i dopiero wtedy ją zostawić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trudno się mówi.
Sytuacja powtórzyła się jeszcze dwa razy. Im bardziej miałem dziewczynę w dupie, tym bardziej ona chciała czegoś więcej. #logikarozowychpaskow Jedna dalej orbituje. Od 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie i tak nikt mi nie uwierzy, bo one wolą #spokojnyimilychlopak zamiast h00ja olewającego je ciepłym moczem.
#niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #przegryw
  • 53
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: #!$%@? z tymi poradami od typowego sfrustrowanego głupka. Masz strasznie marną beta grę, aż mnie szczypie w oczy jak jesteś podłączony do matrixu feminocentrycznej rzeczywistości. No ale można i przeżyć całe życie jedząc gówno, prawda? Ważne, aby ktoś doprawiał dobrze, to i do zapachu się przywyknie. Taki Twój obraz.
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: To działa tylko w przypadku takiej, której się podobasz (bo ją to intryguje).

W innym przypadku nie zostanie to zauważone bo przecież "masz #!$%@?"

I udawanie tego nie wychodzi, naprawdę musisz mieć #!$%@? (wracamy do punktu pierwszego, jak wyglądasz i masz mnogość wyboru to będziesz mieć naturalnie #!$%@? na jakąś panią x i to ona będzie za Tobą latać)

Ps. Jest też opcja udawania beciaka w celu zaruchania -
  • Odpowiedz
@NukeOps:

Agresją nie powiększysz swojego małego siurka i nie pozbędziesz się kompleksów :)

Dla suk jak najbardziej być chamskim gnojem ale dla dobrych dziewczyn warto być dobrym i czułym partnerem, taka jest prawda, a takie szczekanie na mnie pokazuje, jak bardzo niską samoocenę masz by w ogóle o czymś takim pomyśleć.
  • Odpowiedz
@Kapsel3k:

Niereformowalne jest wmawianie komuś innemu co jest w JEGO ŻYCIU kłamstwem.

#!$%@? co trzeba mieć z banią by uważać że wiesz lepiej co robię, jak myślę, co jest kłamstwem a co prawda xD

Wmawianie innym że jestem "niereformowalna" bo mój sposób bycia i sytuację jakie mi się przytrafiły nie pasują do twoich pełnych stereotypów wyobrażeń na temat kobiet jest objawen jakiegoś zakompleksienia albo mega spierdoxu we łbie :)
  • Odpowiedz