Wpis z mikrobloga

@r___k zrób dobry retusz zdjęcia głównego, nie dawaj żadnych z alkoholem czy z kolegami na główne xD najlepiej żeby ktoś Ci je zrobił nawet jak stoisz w pokoju xD Wygląda lepiej niż selfie xD trust me. Nie smieszkuj na siłę w opisie nawet jak jesteś śmieszek to bądź poważny. Smieszkowate konto miało po miesiącu 50 par u mnie, a z normalnymi zdjęciami po lekkim retuszu z normalnym opisem podskoczyła liczba par do
@pchomrower: co ty w ogóle #!$%@? za farmazony, gamoniu, 200 nie w Warszawie to jest czysta abstrakcja.
Ja wygladam jak zdjęty z okładki men's health, 185 wzrostu, kaloryfer na brzuchu, dobry ryj i przez 8 dni 30 par. Miasto 200 k.
Nie ma takiej fizycznej możliwości, chyba, że sobie #!$%@?łeś zasięg 500 km, albo lajkujesz wszystkie po kolei bez żadnej selekcji, ale i w to nie uwierzę. Nie ma nawet takiego
@sralpies: Tu masz po części rację, swipeowałem (unikajac profili pustych, bez zdjęć i grubasów) wszystko w prawo i potem dopiero czyściłem pary. W miesiąc, po czyszczeniu było jakieś 120 (przemieszczałem się między trzema dużymi miastami, to mogło też mieć wpływ). Może po prostu masz #!$%@? zdjęcia, albo opis? Zajebista morda, kaloryfery, nawet trzy na brzuchu nic nie zrobią jak masz #!$%@? zdjęcia, na których wyglądasz jak desperat.
@pchomrower: jak Achilles może wyglądać jak desperat? Zwykłe #!$%@? selfie, do lustra i te sprawy. #!$%@? z jakościa zdjęcia jak widać wszystko jak należy. To przecież nie jest konkurs fotograficzny tylko wybory potencjalnego partnera do rozpłodu, nie popadajmy w paranoje.
@sralpies: no wlasnie #!$%@? tinder to jest konkurs fotograficzny, przynajmniej dla brzydkich i średnioładnych ludzi. Mozesz sie uwazac za zajebistego i #!$%@? tu ile wlezie ale to rynek tinderowy tylko sprawdza jakie masz zdjecie a nie jak wygladasz irl XD Gdy nie czarowałem zdjeciami to miałem takie wyniki jak Ty xD morda 6/10, troche wyzszy od Ciebie i postura Juliana z TPB, wiec daleko do achillesa