Wpis z mikrobloga

Jeśli jesteście zainteresowani TFUE PEAK'iem w #fortnite za pomocą jednego przycisku, to zapraszam do obejrzenia filmiku, gdzie pokazuje i udostępniam mój autorski skrypt. Jak nie wiecie co to jest AHK, zapraszam do mojego poprzedniego filmiku ;)

matrixfps - Jeśli jesteście zainteresowani TFUE PEAK'iem w #fortnite za pomocą jedneg...
  • 7
  • Odpowiedz
@matrixfps: weź skończ i nie spamuj tymi śmieciami tutaj. Bezużyteczne skrypty z wystającą głową, na hita jesteś, a jeszcze "HACK TFUE OMG".

Poprzednio też spamowałeś shitoskryptem na bezużyteczną wieże.
  • Odpowiedz
@qlimax3: Ziomek to po co tracisz czas na takie shitskrypty? Jest popyt, to jest podaż. Nie każę Ci tego oglądać. Przepraszam, że mignęło to przez sekundę na stronie. Następnym razem postaram się spełnić Twoje oczekiwania.

PS. Proszę Cię również o przeanalizowanie słowa "spam".
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Jest popyt, to jest podaż. Nie każę Ci tego oglądać.


@matrixfps: spamujesz tym na tagu #fortnite, więc "każesz" to oglądać wszystkim tutaj.

PS proszę cię o przeanalizowanie słowa "hack", "clickbait" i "bezużyteczne"
  • Odpowiedz
@qlimax3: Dla Ciebie jest to bezużyteczne. Ale pomyśl, że ktoś może z tego korzystać. Mam ponad 1K pobrań tego skryptu, czyli teoretycznie co 6 osoba testowała bądź używa mojego kodu. / odnośnie bezużyteczności

Jeśli jesteście zainteresowani TFUE PEAK'iem w #fortnite za pomocą jednego przycisku, to zapraszam do obejrzenia filmiku.

Czy ja tutaj napisałem "OGLĄDAJ OGLĄDAJ OGLĄDAJ!!!" ? Filmik chyba nie odpala się automatycznie? / odnośnie spamu i nakazu oglądania

Uważasz, że
  • Odpowiedz
@odyn88: Teoretycznie jest to "nielegalne", ponieważ korzystasz z dodatkowego skryptu. Ale zbanowany możesz zostać za nieludzkie reakcje (gdy dostaniesz dużo reportów), za posiadanie uruchomionego skryptu nie możesz dostać bana, ponieważ w żadnym stopniu nie ingeruje on w kod źródłowy gry oraz żadne jej pliki (imituje on po prostu ruchy myszki i klawiatury) ;)
  • Odpowiedz