Wpis z mikrobloga

@BrowarPERUN: Czyli innymi słowy - jestem bardzo ważny i potrzebny bo ludzie lubią mnie oglądać i kupować kubki z moim ryjkiem, a co TY zrobiłeś dla kraju biedaku? Załapałem sens? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN:

royal baby, royal baby... czemu ludzi obchodzi dziecko jakiejś obcej pary do tego pary ludzi którzy nie tworzą żadnej wartości dodanej, a status społeczny otrzymali jedynie dlatego, że urodzili się w rzekomo "namaszczonej" rodzinie która utrzymuje się z haraczu wymuszanego na społeczeństwie


Pogrubiona czcionka to teza z którą dyskutujesz. Wartość dodana wynika nie z tego co ci ludzie robią - bo książę mógłby prowadzić tryb życia charliego sheena równie dobrze
  • Odpowiedz
@Rolmops887:
na początku swojej wypowiedzi dokładnie przywołałem zdanie, z którym nie do końca się zgadzam.

Pogrubiona czcionka to teza z którą dyskutujesz

Nie musisz za mnie pisać ani nadinterpretowywać, z czym dyskutuję, bo sam to zrobiłem imho wystarczająco dokładnie, czyli zacytowałem część wypowiedzi i ją skomentowałem.

Wydaje mi się, że piszę wystarczająco prosto, żeby przeciętnie inteligentna osoba nie miała problemów ze zrozumieniem, do czego się odnoszę.
  • Odpowiedz