Wpis z mikrobloga

Wspaniała sportowa postawa, motywująca chęć rywalizacji i osiągania niemożliwego w życiu - urzędnicy powinni wspierać właśnie tego typu imprezy, zamiast wspierać organizacje religijne, które mają do zaoferowania niepełnosprawnym tylko użalanie się nad sobą, modlitwę o ewentualny cud do urojonych bóstw czy zerowanie na dotacjach dla pseudo dobroczynnych akcji
Ale taki stopień porażenia mózgowego raczej wyklucza w 100% świadomą zdolność do podejmowania takich decyzji jak start w transmitowanych zawodach.


@Elaviart: Powinni być w pełni dojrzali i zrozumieć, że powinni się schować z pola widzenia, bo są odrażający.

#!$%@?, co za człowiek. Inaczej wyglądać nie będą. Jak Tobie się nie podoba to nie oglądaj. Jeśli uważasz że powinni się chować ze swoim wyglądem to masz poważny problem ze sobą.
Teraz się posmiejecie a później będziecie płakać i błagać o wybaczenie w ogniu piekielnym mając przypalane dupsko i puszczone na projektorze jak przegrywaliscie życie walac konia zamiast loche wyrwać
@Cisiur: Trzech kolesi złapało złotą rybkę. Rybka, jak ma w zwyczaju mówi:
- Uwolnicie mnie, a spełnię każdemu z was po trzy życzenia.
Kolesie pogłówkowali, po chwili mówią - Okiej.
Pierwszy zapodaje:
- Ja to bym chciał mieć piękny dom w Bieszczadach, do tego konto z 10 milionami dolarów i piękną żonę.
Rybka mówi:
- Done.
Drugi mówi:
- A ja chcę mieć udziały w wielkim, międzynarodowym koncernie, ekskluzywną restaurację w
Ale taki stopień porażenia mózgowego raczej wyklucza w 100% świadomą zdolność do podejmowania takich decyzji jak start w transmitowanych zawodach. A to jest bardzo przykry, smutny obrazek i umieszczanie w nim chorych ludzi jako organizator czy opiekun to chore #!$%@?ństwo.


@Elaviart: tu. Jeśli nie mają się pokazywać, gdy jest okazja, to mają się chować.