Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DRlVE: poszedłbym na #!$%@? ale mam nierówno pod kopułą i tak sobie zbudowałem fundamenty moralności że wizyta u dziwki kompletnie by mi ten fundament zburzyła. Z jednej strony wsadzenie Oskara Pistoriusa w #!$%@? byłoby spoko ale z drugiej strony chciałbym utrzymać czystość seksualną. W dobie tego seksualnego świata wylewającego się hedonizmu mogę uznać to za jakieś osiągnięcie tylko szkoda że to nie z mojego wyboru ale jakoś się pocieszam niemniej dobry
-Jeśli masz już doświadczenie i wpadłeś w przegryw lub jesteś ciekawy lub szukasz wrażeń, to raczej polecam, tylko nie pozwól sobie na kaca moralnego czy jakiekolwiek poczucie winy, nigdy sobie nie #!$%@?, w końcu i tak zdechniemy i wszystko nie będzie miało jakiegokolwiek znaczenia.


@DRlVE: To zdanie, szczególnie ostatnie słowa to można sobie na ścianie napisać.

A tak w ogóle to wielkie pozdro, dawno temu, jeszcze nie mając konta na vikop,
@DRlVE: o ile nie mam jakoś potrzeby iść na dziwki to moment pójścia pod prysznic zawsze wydaje mi się jakiś niezręczny. Cześć cześć, to ja idę do mycia skorzystać z mydła i ręcznika z którego korzystało już 100 Ukraińców :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dodam coś co nie jest oczywiste.
Weneryka można złapać nie tylko w waginie i analnie, w ustach też.

Mniej prawdopodobnie ale jednak.

Porada akurat dotyczy się prawie każdej dziewczyny. Często nie mają one pojęcia, że robiąc komuś szybkiego loda mogą cóż złapać i przynieść do domu. Nawet te mądre.
@wypokk: weź dodatkową pracę w weekend w zależności od tego gdzie mieszkasz i jakie masz możliwości. W wiekszym mieście moze to być uber jeśli masz samochod albo uber-eats jak jesteś hindusem i nie masz. Jakieś wnoszenie mebli czy #!$%@? wie co. Kilka weekendów i masz seks. Ale skoro masz czas (brak loszki) i robisz po 8 h(skoro 2k netto) to weź zainwestuj jakoś czas i podnieś minimalnie kwalifikacje by dostać te