Wpis z mikrobloga

  • 1012
Panie Kurski, gratuluję. Gratuluję wytrwałości, pomysłowości, zawzięcia i zdolności manipulacyjnych. Dawno nie oglądałem "wiadomości". Włączyłem TVP 1 bo czekam na mecz. Przez 30 min dowiedziałem się jak dobrze rozwijają się budowy dróg, jak to Polska jest liderem w wykorzystywaniu środków unijnych na infrastrukturę, jak to Cimoszewicz, potomek komuchów i żołnierzy armii czerwonej potrącił starszą panią, jak to jakaś kobieta sprofanowała obraz Matki Boskiej Częstochowskiej i ugodziła w uczucia religijne katolików, jak to służby panstwowe wspomogły maturzystów podczas alarmów bombowych, choć nauczyciele chcieli zbojkotować i nie dopuścić do egzaminów, coś o tęczy gejów powiedzieli, no i najważniejsze, jak to u nas jest super i dzięki 500+ Polacy nie muszą jeździć do Niemiec na szparagi... Nosz #!$%@?... Idę na spacer z psem, bo potrzebuję rozejść to zażenowanie..

#tvpis #paskigrozy #bekazpisu ##!$%@? #polityka
Heniak - Panie Kurski, gratuluję. Gratuluję wytrwałości, pomysłowości, zawzięcia i zd...

źródło: comment_PNEEwJVgkzNr0DhYthueYHaaVKCAua5f.jpg

Pobierz
  • 35
@boryspo płacą. 1g za. Komentarz. Bo akurat w tym nic nie widzę przekolorowanego. Chodzi tu o niemieckich plantatorów u których Polacy robi dobrą robotę za psie pieniądze, a teraz w gazetach piszą że to wina 500+. Czyli PiSu. To PiS wtvp stwierdza ten fakt