Wpis z mikrobloga

@cichocichy: w wiekszosci ci ludzie przez cale zycie placili skladki na ubezpieczenie spoleczne.

te ze zdjęcia wyglądają jakby odpływały dobrobytem. Może warto przestać tyle żreć to i chorób będzie mniej i pieniędzy na lekarstwa.


@cichocichy: otylosc bierze sie przedewszystkim z gownianego, najtanszego jedzenia, a nie z dobrobytu. To nie sredniowiecze, no chyba ze mowisz o obraniach, a nie osobach na pierwszym planie to wtedy ok. Widac tutaj ze
  • Odpowiedz
@cichocichy: #!$%@? duzej ilosci kalorii ktore nie syca- dokladnie tak.

Zamiast sushi, otrebow i steku z antrykotu jedza chleb z margaryna ktory nie syci i jest pozbawiony jakichkolwiek wartosci odzywczych.
  • Odpowiedz
@ZycieJestNobelon: Ostatnio byłem w przychodni to słyszałem jak jeden moher mówił do drugiego, że idzie zaraz do dermatologa. Spytała tylko czy za darmo przyjmują i stwierdziła, że też się zapisze. Nawet nie wiedziała od czego jest dermatolog bo później dopytywała co tam się bada xD
  • Odpowiedz
@LetMeStay: ostatnio bylam w urzedzie i zle wydrukowalam kwit z kolejki - wzielam bez internetowej rezerwacji - osób w kolejce 2. Później wzielam jeszcze jeden z moim nr. rezerwacji internernetowej, osób w kolejce 8. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LetMeStay: mem z dupy. U mnie na przychodni trafiam przeważnie na normalne osoby (niezależnie od wieku), które jak ich spytasz to powiedzą jaki mają numerek lub na którą godzinę mają wizytę byś wiedział za kim jesteś.
  • Odpowiedz
  • 0
@SiDi Nie narzekam na medicover. Mam całkiem spoko pakiet z pracy, 2 tygodnie temu w poniedziałek o 8 rano napisałem smsa że nie będzie mnie w pracy, wszedłem na apke i na 12 miałem na luzie wizytę u internisty w Wawie, terminów i placówek trochę do wyboru było ogólnie.
Gorzej z dentystą jak chce się złapać na godziny popołudniowe trzeba tydzień, nawet dwa wcześniej patrzeć.
  • Odpowiedz