Wpis z mikrobloga

Dopiero obejrzałam i dorzuce też trochę jadu xd

To jest po prostu nie do uwierzenia, a ja mimo wszystko się łudziłam, że jednak sprawa NK i Brana będzie wytłumaczona, jakaś mityczna intryga, wielka tajemnica 7 królestw. Przecież cała ta otoczka, opowieści Starej Niani, dzieci lasu, sto synów tego Castera oddanych Nocnemu Królowi, trójoka wrona, cel życia Hodora, wyprawa Brana, cały wątek magicznie wybudowanego Muru strzeżonego tysiące lat, w tle ciągle 'winter is coming' i tyle xD normalnie wziął i umarł, koniec wątku, bo prostu byl bezmózgim złem, bez żadnego planu, idei czy emocji.

Ja obstawiałam, że może ten syn Gilly jako ten setny, który nie został oddany NK będzie kluczem, bo ten wątek noworodków oddawanych NK jakoś tak mi zapadł w pamięć i że moze tu jakaś będzie intryga, jakieś pokolenie anty dzieci lasu i rozwali nam głowy, ale no nie, tak se umarł NK i w sumie tyle, zero wyjaśnień, czas na CSa xD

PS ktoś gdzieś coś czytal jak to jest z Martinem, on im wyjawił tylko zakończenie i cała droga do tronu będzie w książce inna czy z grubsza to samo ma być?

#got #graotron
superloginbulwo - Dopiero obejrzałam i dorzuce też trochę jadu xd

To jest po prost...

źródło: comment_pi8lBLTEN4eqEw5E630InDZiq4M3qRUE.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gadolin: Hah no skoro "zamierzasz" się dobrze bawić to super, natomiast musisz zrozumieć że reszta ludzkości nie osiągnęła takiego stadium istnienia i nie lewituje ponad krytyką dzieł kultury jak ty i np. niektórzy by się gorzej bawili na najgorszym filmie świata niż najlepszym, i są ku temu bardzo konkretne powody. Z takich samych powodów komentowany jest spadający poziom serialu, i tyle.
  • Odpowiedz
@Wap30: jak ten spadek jakości jest taki nie do zniesienia to po prostu przestań oglądać. To najlepsza forma krytyki od przeciętnego odbiorcy. Dzięki niej umierają słabe dzieła kultury. I nie mam nic przeciwko dyskusji o ich poziomie, po prostu szambo wylewające się na ostatnie odcinki przybrało jakieś absurdalne rozmiary.
  • Odpowiedz