Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mistborngot: no beka, bo przylazła taka moda z zachodu na jakieś skrótowce i są nadużywane na każdym kroku. Nie dotyczy to tylko lgbtqwerty, ale to dobry przykład. Jakby nie można było powiedzieć osoby odmiennej orientacji.
Ale przepraszam, zaraz się cioty, lesby i geje obrażą, że się ich przyrównuje do większości. No #!$%@? tak to działa.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Przejrzałam twój profil i widzę, że musisz mieć bardzo stresujące życie, a w pluciu jadem na Wykopie znajdujesz ukojenie. Czyżby twoja domina pojechała na wakacje, że tak narasta frustracja? :p
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Nikt się nie boi głosić nawet największych oszczerstw mając poczucie anonimowości w sieci. Taka swoista bańka bezpieczeństwa, pomagająca przelać frustrację, bo plucie na ludzi i grupy bez krzty argumentu to nic innego jak bicie chochoła dla odreagowania ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elimka: ja się nie kryje za anonimowym linkiem, każdy kto chce, może wnieść pozew. Użyłem prawdziwych danych do logowania. Ta "anonimowość" w sieci, to bajki dla dzieci i było już wiele przykładów, że jej nie ma.
To nie jest problem z oczernianiem czy oszczerstwami, tylko z tym, że istnieją takie grupy społeczne, z którymi dyskusja nie ma sensu, bo wyrażenie swojej opinii powoduje usuwanie postów na przykład. Z zakutym łbem się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stjimmy: obrażania? Jak gruba baba profanuje obraz matki boskiej to jest ok, ale jak ktoś napisze, że cioty sobie cycki przyprawiają i to mam uznać za normalne to jest już źle? Człowieku, przestań bredzić, dobra?
  • Odpowiedz