Wpis z mikrobloga

List Otwarty Do Pana Ibisza, Borka, Solorza i Żaka czyt. do Polsatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szanowni Panowie trzej, Wasza gala nie ma szans by pod względem widowni przebić tę od Boxdela i Wojtka Goli

Dlaczego? Hurrdurr co on tam wie głupi wypokek, ja skończyłem marketing i zarządzanie i wiem że FFF zarządzi!

FameMMA odniosło sukces tylko dlatego że jest skierowane do dzieci, młodych ludzi którzy śledzą YT i ogarniają tam kto jest kim. Wrzucenie walk takiego Boxdela, Malczyńskich czy Rafonixa i Magicala elektryzowało młodych na tyle że byli skłonni rzucić te marne 19 zł na PPV żeby popatrzeć na zwierzęta w klatce.

Wy robicie galę gdzie bije się Najman co dostał już od każdego, Trybson który faktycznie coś tam walczy ale swój prime time miał te 10 lat temu, ktoś tam znany jest kto mógłby nakręcić dzieciaki czy ludzi siedzących w socialmediach całymi dniami? No nie, dlatego nie będzie pitos z tego (pieniedzy).

Jedyna szansa to żeby w tym Waszym MMA bił się ktoś kto trafia do Karyn, Januszy i odbiorców Waszych mediów, np. Pan Ibisz bije się z Grabowski, Stefano Taracino bije Mroczka, Biedroń walczy z Kowalskim. Macie tych serialowych gwiazdek, weźcie je. Na sześciu łysych koksach co się będą macać w klatce nie zarobicie.

#patostreamy #famemma #polsat #mma #ksw #sport #sztukiwalki #danielmagical
  • 4