Wpis z mikrobloga

  • 1046
Tyle lat na wykopie i dowiedziałem się że:
- jadąc autem popełnię błąd to dożywotnio powinno mi się zabrać prawko
- jak psiak mi zwieje żeby się wybiegać to myśliwy musi go odstrzelić(mnie też)
- jak mam różową to automatycznie mam rogi w komplecie
- jak zarabiam mniej niż 20k brutto to jestem śmieciem
A większość tych opiniodawców pisze właśnie maturki ( ͡° ͜ʖ ͡°) połamania piór
#gownowpis #matura
  • 36
  • Odpowiedz
  • 0
@Pantokrator: No ale to są odosobnione patologiczne przypadki. Tu co podlinkowałeś Mirek pisze, że zdaje sobie sprawę z problemu i pewnie dlatego plusy. Czy taki pies który się wyrwie(zdarza się) stworzy aż takie zaburzenie ekosystemu że trzeba go odstrzelić? No nie. Czy pociągnięcie za spust jest adekwatną karą ? No też nie. Pies musi wykazywać oznaki zdziczenia i być bardzo niebezpieczny dla otoczenia. W moim przypadku pies się urwał na 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Lysyn: tak generalizując możesz nawet zabić człowieka w pełni legalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak wyżej napisałem musi być kilka warunków spełnionych żeby ustrzelić psa
  • Odpowiedz
@maad: ale on zdawał sobie sprawę i wiesz co z tym robił? Nic.
Nie przestał puszczać psa do lasu, tylko rozważał zabranie do do bechawiorysty, żeby pies, puszczony już luzem, nie zżerał zwierząt (co oczywiście #!$%@? by dało i obaj o tym wiemy). Mam nadzieję, że teraz zaczniesz zauważać, na czym polegał poważny problem z tym człowiekiem. A mimo to plusiki leciały - bo czym są zagryzione leśne zwierzęta wobec komfortu
  • Odpowiedz
  • 0
@push3k-pro: odpowiem jak wyżej - dobrze że nie ustalasz prawa i nie jesteś myśliwym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe czemu każda akcja odstrzelenia zwierzaka domowego przez myśliwego kończy się sprawą karną
  • Odpowiedz
@maad: Ok, jak już mam odpowiedzieć merytorycznie, to sporo było już napisane wcześniej, ale ja tak czy siak mam silną awersję do jakichkolwiek psów biegających po lasach. One będą zagrażać wszystkim, którzy:
- biegają
- jeżdżą rowerami
- małym dzieciom, które różnie mogą zareagować na psa
- ludziom, którzy po prostu się boją
- ludziom, których psy nie lubią
I jeszcze dochodzi kwestia rezerwatów oraz dzikich psów.
  • Odpowiedz
  • 0
@push3k-pro: Ktoś kto umyślnie puszcza psa luzem w lesie bez opieki jest debilem i za to są mandaty(powinny być wyższe). Jak pies jest nie do odłowienia, zdziczał, nie można zlokalizować właściciela i jest agresywny to odstrzał. Ale czy pies który się wyrwał z rąk ze smyczą jest do odstrzału? Pies psu i właściciel właścicielowi nie równy. Wolałbym miliony zł kary płacić niż jednym pociągnięciem za spust stracić to nad czym pracowałem
  • Odpowiedz