Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pisałem to się wypowiem. Na podstawie radyjko grało spoko, dźwięk czysty i ostry. Ale na rozszerzeniu jakaś masakra jakby membran głośniki nie miały xD
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: A to prawda, a srali się o te pseudo radyjka jakby były ze złota :D Pamiętam jak w podbazie nauczycielka podłączając do prądu takiego spaliła go :D ale była sraczka ze strachu xd chyba składaliśmy się na nowego z tego co pamiętam xD
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Pamiętam swoje rozszerzenie z matury. Sala długa na dwadzieścia kilka metrów i szeroka na pięć, może siedem. Taki dziwny twór, trochę jak jakiś korytarz. Na całej ścianie po lewej okna, oczywiście otwarte, bo na dworze 100 stopni. I w tle, romantycznie sączy się jakieś słuchowisko, za które można dostać ponad połowę punktów. Siedziałem gdzieś 3/4 długości sali od tego pierdzącego gówna. Po dziesięciu minutach stwierdziłem, że to #!$%@?ę i
  • Odpowiedz
@nicari: No właśnie z nie nativami zwykle łatwiej się dogadać bo używają prostszego słownictwa, nie używają dziwnych form, nie mówią w dziwnych dialektach itd.
Oczywiście w granicach rozsądku, chodzi mi o ludzi którzy jako tako ogarniają a nie o typowego Hindusa xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Dave987654321 może i używają prostszych słów, ale oatatecznie każdy może mieć wadę wymowy czy jechac metrem, gdzie będzie poważnie ciąć połączenie. Na nagraniach w szkole nie ma takiexh problemów poza trzeszczeniem, a sam lektor mówi wyraźnie i ma doskonałą dykcje :p
  • Odpowiedz
@nicari: No właśnie mówią wolniej, lepiej oddzielają słowa i przez to łatwiej ich zwykle zrozumieć.
Pogadaj sobie po angielsku z jakimś Niemcem czy innym Szwedem a potem z kimś z UK czy pustynnej Austrii xD to zrozumiesz o czym mówię. To się tyczy nie tylko angielskiego, kiedyś musiałem się dogadać po niemiecku z żabojadami (#!$%@? im wszystkim w dupę BTW, niekompetencja lvl hindus z call center) i szło mi dużo
  • Odpowiedz
  • 0
@Dave987654321 codziennie gadam z Niemcami w ich języku i po angielsku, więc wiem co mowie xd dziele sie swoimi odczuciami ktorych nie musisz podzielac ale pls nie przekonuj mnie ze na pewno sie myle xd
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: az tak zle nie mialem ale rowniez nie rozowo, a wspaniali klienci z #!$%@? (albo Francji, czyli w sumie na jedno wychodzi) nie mowia poprawnie z oxfordzkim akcentem, wiec naprawde wtedy czlowiek teskni do realiow "boomboxa"
  • Odpowiedz
@v-tec: Takie sanyo grało dużo lepiej niż to co było w pracowniach 10 lat później ( nie licząc różnicy między kasetami a CD). W zasadzie trend od lat jest taki ,że tego typu radia są coraz tańsze i coraz bardziej tandetne, więc aż się boje jak to teraz wygląda.
  • Odpowiedz
@kepak: to fakt. Takiego samego Sanyo miałem też prywatnie, i był to kawał przyzwoitego "jamnika". W zasadzie to przewyższał wszystkie pozostałe. 100% plastic ale postarali się inżynierowie a księgowi nie przycięli kosztów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gumpa_bobi: moja matura z angielskiego, ja na końcu sali za #!$%@? nie słyszę o co chodzi i rozumiem co 4 wyraz. Jakoś sobie poskładałem tą historię do kupy patrząc na odpowiedzi które można było zaznaczać ale to było iq 200 że mi się udało. Przychodzą wyniki 94% z podstawy ( ). Moja mina przy tym jakbym wygrał w totka.
  • Odpowiedz